Bezobaláčské předplatné

Nakupujete u nás rádi a pravidelně?

Děkujeme, máme z toho radost! Právě pro vás teď máme skvělou nabídku. Nákupy u nás si můžete předplatit a jako odměnu získáte 10% navíc.

Jak to funguje a jak si tím vzájemně pomůžeme? Čtěte níž!

Varianta
Předplaťte si nákup a získejte 10% navíc! Předplaťte si nákup a získejte 10% navíc! Předplaťte si nákup a získejte 10% navíc! Předplaťte si nákup a získejte 10% navíc! Předplaťte si nákup a získejte 10% navíc! Zvolte variantu
Značka: Bezobaláč
1 000 Kč / ks 2 000 Kč / ks 3 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks 10 000 Kč / ks od 1 000 Kč / ks
Kategorie: Jídlo
MG 0708
Tip

Jak předplatné funguje?

Objednáte si předplatné v pro vás příjemné výši (k dispozici je 1 000, 2 0003 000, 5 000 a 10 000 korun). Nebo nám napište o jinou sumu, která by vám byla příjemná! :)

Zaplatíte a získáte 10% z ceny předplatného navíc (čili reálně získáte 1 100, 2 200, 3 300, 5 500 nebo 11 000 korun na nákup).

Předplatné můžete využít bez časového omezení

U nákupu u nás jenom řeknete jméno a že máte předplatné a my budeme průběžně evidovat, kolik kreditu ještě máte k dispozici. Aktuální přehled budete mít k dispozici vždy online. Po přihlášení se do účtu na www.bezobalac.cz stačí kliknout vlevo na Moje objednávky a pak si rozkliknout tu poslední, která má stav "předplatné". V poznámce pod fakturační adresou bude napsaná celková předplacená suma a pod ní všechny položky, které jste již nakoupili.

Objednávat můžete taky online, nákupy vám rádi nachystáme předem a každý čtvrtek po Zlíně i rozvezeme

Po vyčerpání předplatného se objednávka uzavře a můžete nakupovat běžným způsobem, nebo si pořídit další předplatné. Může to být dokonce skvělý způsob plánovaní rodinných nákupů! :)

 

Proč to děláme a jak nám to pomůže?

Koronavirus nám všem v roce 2020 přináší nové výzvy. Upřímně, je to pro nás ekonomicky náročné. Proč?

Bezobalové prodejny jsou z principu věci náročné na tok zboží a peněz. Aby měla naše práce ekologický smysl, nakupujeme základní balení potravin, drogerie a kosmetiky (z velké části již ve vratných obalech), které jsou velké a prodávají se různě dlouho.

 

Mrkněme se na to. Například kešu.

Běžný maloobchod koupí malá balení v množství, které více-méňe odpovídají aktuální poptávce. Většina dodavatelů zásobuje každý týden, čili není problém koupit třeba 20 kusů 100 gramových balíčků a další až se jich část prodá.

Bezobaláč jeden nákup kešu vyjde zhruba na 6000 korun a v této době je prodáváme zhruba dva měsíce.

U položek jako je kypřící prášek, nebo koření a bylinky, jsou tyto doby ještě delší. Celkově máme přitom v sortimentu kolem 500 položek. A na to, abychom zvládli sklad pořád doplňovat, je potřebné mít právě dostatečný tok prodeje.

 

Víme, že teď nakupujete míň a chápeme to.

Někdo chce minimalizovat cesty do obchodů, někomu je nepříjemná rouška. Další máte zase home-office, a do města si nacházíte cestu míň často. Je to naprosto pochopitelné.

 

Nechceme čekat, až se věci dostanou do starých kolejí.

Upřímně, myslíme si, že to tak brzy nebude. Máme rádi naši práci. A našim cílem je tady být tak dlouho, dokud nám to všem bude dávat smysl. A tak hledáme dlouhodobá a udržitelná řešení, které nám pomůžou se na současnou situaci adaptovat. 

Díky předplatnému získáme hotovost na začátku, a tedy se zásobování stane pro nás udržitelnějším.

Navíc, společně z toho budeme mít dobrý pocit! :)

 

Děkujeme!

Tým bez●baláče
Ivka, Veru, Rózka, Bára, Klárka Ingrid&Michal :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: