Hledáme dobrovolníka!

#hledametebe

 

Bezobaláč není jen taková běžná prodejna. Nejenom proto, že potraviny sypeme do vašich nádob, ale hlavně proto, že všechno kolem děláme jako skupinka nadšenců, kteří věří, že je důležité si pomáhat k tomu, abychom naše běžné životy vedli o kousek udržitelněji. I proto jsme neziskovka. A jak to už tak bývá, na některé věci nám prostě dlouhodobě nezůstavají ruce a hlavně čas.

 

A tak jsme si řekli, že pohledáme TEBE

Skvělého človíčka, který by nám rád pomohl, protože stejně jako my věří, že bezobaláč má smysl, a hlavně mu dělá radost pracovat s ním!

Proč s ním? Protože bezobaláč je skutečně náš parťák, který se hodně intenzivně vyvíjí a mění, někdy (dost často) nás překvapí a udělí nám malou lekci - abychom si nemysleli, že už všechno známe. :)

 

Co od tebe potřebujeme?

Zkontrolovat, upravit a doplnit texty u produktů na našem webu.

Hodně z nich už je hotovo, a také vůbec není potřeba, abys udělal všechno. Stačí jenom jedna kategorie, nebo produkty od jednoho dodavatele. Záleží na tom, kolik času máš a jak tě to bude bavit.

Na začátku ti všechno vysvětlíme a ukážeme, pobavíme se o tom, co je cílem a jakou máme představu. Třeba bychom rádi doplnili ke každému produktu informaci, jak k nám chodí zabalen, jestli po něm něco zůstává a co s tím pak děláme.

Budeme ale moc rádi, když přineseš i nové návrhy, jak to dělat líp!

Jak se dá asi tušit, je potřeba, aby tě psaní bavilo a ovládal jsi češtinu gramaticky správně (vzhledem k tomu, že mnoho starých textů na webu vyšlo právě v česko-slovenské mutaci, tak jejich oprava se opravdu hodí :)). Nemusíš mít zkušenost, ale moc oceníme, když budeš tvořit texty osobní tak, jakoby jsi je vykládal svým kámošům. :)

V tomto čase se nepotkávámé moc často osobně, ale všechno umíme efektivně vyřešit na dálku. Tím pádem nemusíš být ve Zlíně, pomoct nám můžeš třeba z hor nebo druhého konce světa. 

 

Co ti za to můžeme nabídnout?

Jak už napovídá to, že hledáme dobrovolníky, tak za pomoc ti bohužel nemůžeme nabídnout finanční odměnu. 

Co ale můžeme, je ukázat ti, jak fungujeme - z pohledu zero waste, neziskovky, ale i provozování eshopu. 

Jsme kamarádský tým, kde všechno řešíme otevřeně a s respektem, nemáme žádné výkonové normy a je pro nás důležité, aby nám práce dávala smysl a dělala radost. Takže věříme, že i samotná práce s námi bude pro tebe přínosem.

No a kromě obrovského díku za tvou pomoc, ti moc rádi dáme 20% slevu na nakupování u nás - v celé době naší spolupráce. :)

Nebo? Jestli potřebuješ pomoct s něčím, co řešíš zase ty, tak sem s tím! Jestli to budeme umět, moc rádi pomoc oplatíme! :)

 

Jdeš do toho?

Perfektní! Tak nám, prosím, napiš na zdravim@bezobalac.cz a domluvíme se dál! 

 

Moc se na tebe těšíme!

 

Celý tým bezbaláče

Ivka, Veru, Rózka, Baru, Klárka, Gabča a Ingrid s Michalem