Tuhé mýdlo MED a OVESNÉ VLOČKY od Calthy pro hydrataci a peeling

Ovesné vločky s medem - zní to jako výborná snídaně, ona je to ale i výborná dvojka pro pokožku. Med pocházející z rodinné včelí farmy pokožku zhydratuje a ovesné vločky ji poskytnou přirozený peeling. Jednoduše řečeno neodolatelné mýdlo k nakousnutí. Jen si dejte pozor, toto mýdlo k jídlu není. :)

Máme! (1 ks)
90 Kč / ks 90 Kč / 100 g
Kategorie: Mýdla
Pochází z: ČR
Váží: 100 g
DMT: 30/4/2022
Šarže: 30/4/2022
MG 4206 b
Český produkt

Hydratuje a peelinguje

Medové mýdlo s ovesnými vločkami má díky velkému množství domácího medu úžasné hydratační účinky a je vhodné pro všechny typy pleti. Med pochází z rodinné včelí farmy a je několik let za sebou oceňován zlatou medailí za kvalitu.

Jak je tvořeno?

Ručně, tradiční metodou za studena a z přírodních zdrojů. Neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. 

Proč med?

Výživnou a cennou složkou mýdla je domácí MED, který představuje jednu z nejsilnějších přírodních hydratačních látek. Látky obsažené v medu pomáhají chránit pleť před účinkem škodlivých volných radikálů.

Co dalšího mýdlo obsahuje?

OVESNÉ VLOČKY, které v mýdle působí jako přirozený peeling. KOKOSOVÝ OLEJ, který organismus chrání před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou a OLIVOVÝ OLEJ, který tomu dodává vláčnost a hebkost.

Víte, že?

Mýdla od Calthy k nám chodí bez obalu. :) Zero waste je pro ně důležité téma, proto v tomto směru taky neustále dělají nové a nové vychytávky - třeba vratné obaly pro koncové zákazníky, nebo tuhá mýdla bez obalu.

Náš tip!

Po použití odložte mýdlo na suché místo, nejlépe na nějakou vhodnou mýdlenku, aby vydrželo co nejdéle. 

Jaké má konkrétní složení?

Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Mel, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Glycerin, Avena Sativa Kernel Flakes, *Cinnamal, *Benzyl Benzoate, *Eugenol, *Linalool, *Anise Alcohol (přirozená součást esenciálních olejů)

Díky tomu, že obsahuje včelí med, není tento produkt veganský. Netestováno na zvířatech.

P.S.

Váha mýdla není vždy stejná, může se lišit o +-5g, tak se za to na nás ani na Calthu, prosím, nezlobte. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: