Tuhé mýdlo SÍRA a PŘESLIČKA od Calthy pro šupinatou pokožku

Trápí-li vás plísňová nákaza či šupinatá pokožka, síra s přesličkou s tím dokážou svést boj, ve kterém bude vítězství na jejich straně. V průběhu bojování vám i v případě svědění propůjčí zklidňující účinky. Chcete-li tedy suché pokožce říct Bye Bye :), sáhněte po tomto mýdlu.

Máme! (1 ks)
90 Kč / ks 90 Kč / 100 g
Kategorie: Mýdla
Pochází z: ČR
Váží: 100 g
DMT: 30/4/2022
Šarže: 30/4/2022
MG 4205 b
Český produkt

Zklidňuje a čistí

Přeslička a síra propůjčují mýdlu zklidňující účinky při svědění, ale také vlastnosti důležité pro boj s bakteriální či plísňovou nákazou. Mýdlo výborně čistí pokožku a pomáhá jí navrátit pevnost a pružnost. 

Jak je tvořeno?

Ručně, tradiční metodou za studena a z přírodních zdrojů. Neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. 

Co mýdlo obsahuje?

PŘESLIČKU a SÍRU, které mýdlu propůjčují zklidňující účinky při svědění. Dále KOKOSOVÝ OLEJ, který organismus chrání před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou a OLIVOVÝ OLEJ, který tomu dodává vláčnost a hebkost.

Víte, že?

Mýdla od Calthy k nám chodí bez obalu. :) Zero waste je pro ně důležité téma, proto v tomto směru taky neustále dělají nové a nové vychytávky - třeba vratné obaly pro koncové zákazníky, nebo tuhá mýdla bez obalu.

Náš tip!

Po použití odložte mýdlo na suché místo, nejlépe na nějakou vhodnou mýdlenku, aby vydrželo co nejdéle. 

Jaké má konkrétní složení?

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Dimethyl Sulfone, *Parfum, Equisetum Arvense Powder, Zinc Oxide, CI 77492, **Linalool, **Limonene, **Citronellol (*přírodní parfém, **součást přírodního parfému)

Vegan. Netestováno na zvířatech.

P.S.

Váha mýdla není vždy stejná, může se lišit o +-5g, tak se za to na nás ani na Calthu, prosím, nezlobte. :)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: