Čerstvý lněný olej - z lisu na stůl za 2 dny!

96 Kč / ks 38,40 Kč / 100 ml
Kategorie: Oleje, octy
Objem: 250ml (po domluvě i jiný objem)
Země původu: ČR
Screenshot 2021 05 03 at 17.19.31
Tip Český produkt

Čím je tento olej speciální?

Je lisovaný z moravských semínek hnědého lnu odrůdy LIBRA, díky které má ideální poměr omega mastných kyselin 3:1 ve prospěch zdravých omega 3 mastných kyselin. Co je opravdu skvělé, jelikož se tím nemůže pyšnit každý lněný olej.

Olej je navíc lisovaný jednou měsíčně na základě vašich objednávek a do dvou dnů ho máte u nás na prodejně!

 

Jak to funguje?

Objednejte si vždy do prvního pátku v měsíci a následující pondělí odpoledne vás bude čekat u nás na prodejně. :)

 

Jaké má olej složení?

Nerafinovaný, sedimentovaný. Po domluvě je možné dodat ihned po lisu nesedimentovaný, který je bohatý na prospěšné lignany.  Vhodný pro použití ve studené kuchyni. Do salátu, pomazánek, medvědího pesta,tvarohových krémů (dle receptů Dr. Bundwigové)…

 

Proč Olejářství z Horňácka?

Je to rodinné olejářství nedaleko Uherského Hradiště, které dělá opravdu poctivé produkty. Spolupracujeme s nimi od samého začátku, vše dělají tradičně a s láskou. Kromě jiného u nás nakupujete jejich non-toxic tekuté mýdlo na ruce. :)

Jestli chcete objednat i něco jiné než lněný olej, rádi to pro vás uděláme! Stačí si vybrat na jejich webu www.olejarstvi.cz, napsat nám do poznámky v objednávce nebo na email prodejna@bezobalac.cz a my už vše zařídíme.

Mají skvělý dýňový, makový, nebo konopný olej a také kosmetické oleje jako trnkový nebo meruňkový. Navíc, společně hledáme nádobky, které by se daly opětovně použít, co se nám doufám brzo povede! :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: