Cizrna BIO

Značka: Covitar s.r.o.

Seznamte se s královnou luštěnin! Cizrna vás přesvědčí, že luštěniny nejsou žádná nuda.

Cizrna patří k nejlépe stravitelným luštěninám.

Je bohatá na komplexní sacharidy, vlákninu a má vysoký obsah rostlinných bílkovin.

Zasytí tak na dlouhou dobu.

Je prospěšná také díky značnému množství vitamínů a minerálních látek (mangan, zinek, železo, vitamin B).

 

Dostupnost Máme! (>20 kg)
100 Kč / kg
Cizrna BIO
Značka: Covitar s.r.o.
Cizrna BIO
BIO

Jaká je?

Cizrna patří k nejlépe stravitelným luštěninám. Je bohatá na komplexní sacharidy, vlákninu a má vysoký obsah rostlinných bílkovin. Zasytí tak na dlouhou dobu. Je prospěšná také díky značnému množství vitamínů a minerálních látek (mangan, zinek, železo, vitamin B).

Jakmile si cizrnu donesete domů, skladujte ji při teplotě do 25°C a maximální vlhkosti 70%.

Složení: 100% cizrna BIO

Na co je dobrá?

Cizrna má krásně máslovou strukturu a chutná po oříšcích. Je výborná k přípravě široké škály rozmanitých jídel. Po uvaření ji můžete využít do salátů, na rychlou pánev, do zapečených pokrmů apod. Po rozmixování uvařené cizrny vznikne základ na pomazánku (hummus), omáčky, karbanátky (falafel) nebo na krémové polévky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Luštěniny
Pochází z: Turecko
DMT: 31. 7. 2025
Šarže: 37595

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.