Čokoláda mléčná BIO

Značka: bio nebio s.r.o

Jemná mléčná čokoláda na zdobení cukroví, polévání bábovek, přípravu desertů pokud ji teda dříve nesníte jen tak samotnou.:) Neobsahuje žádné náhražkové tuky, ale pouze pravé kakao, mléko a přírodní třtinový cukr. Čokoládu na vaření můžeme použít nastrouhanou do těst nebo rozpuštěnou jako polevu. 

Dostupnost Máme! (2,5 kg)
650 Kč / kg
Čokoláda mléčná BIO
Značka: bio nebio s.r.o
MG 4262
BIO

Jaká je?

Je to čokoláda značky VIVANI, kterou vyrábí vyráběny německá rodinná firma Ludwiga Weinricha již déle než jedno století. Mléčná čokoláda je slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin. Na rozdíl od běžných výrobků neobsahuje žádné náhražky, ztužené tuky či aromata.

 

Jaké má složení?

Přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko 18 %, kakaová hmota, emulgátor: slunečnicový lecitin, výtažek z Bourbon vanilky. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 35 %. 

Alergeny jsou zvýrazněny tučně.

  

Jak je balena?

Čokoládu nakupujeme ve velkých 2,5kg baleních, které u nás naporcujeme na malé kousky a ty už si odnesete, v čem chcete. :) Původní obaly posíláme na další využití - je to opravdu kvalitní obal, který se hodí na uchováváni potravin, bylinek, kávy nebo čaje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sladké dobroty
Země původu: Německo
DMT: 31. 1. 2025
Šarže: 2036050

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz