Od 16.3.2020 fungujeme dočasně jako výdejna. Zboží si objednejte předem telefonicky, emailem, nebo přes eshop a vyzvedněte si jej později. Děkujeme!

Dočasně fungujeme jako výdejna

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti se šířením koronaviru, jsme se rozhodli, že od pondělí 16.3.2020 budeme fungovat dočasně výhradně jako výdejna potravin a ekologické drogerie.

 

PROČ?
Protože cítíme zodpovědnost za práci, kterou děláme, za náš team a v neposlední řadě za vás, naše zákazníky, mnohdy přátele. 

 

JE BEZOBALOVÝ PRODEJ RIZIKOVÝ?
Prodej jako takový problematický není. Potraviny jsou chráněny, dezinfikujeme pomůcky a plochy.

 

PROČ TEDY VÝDEJNA?
Protože na prodejně děláte teď přirozeně větší nákupy, a tedy tam trávíte delší čas, dělají se fronty, mnohdy s našima nejmenšíma v dětském koutku. My děláme, co se dá, ale urychlit to nestíháme. 

Rádi bychom ale nám všem situaci ulehčili a maximálně zpříjemnili. 

 

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

 • Svůj nákup si objednáte předem.
  Doma si udělejte seznam potřebného tak, jako jste zvyklí. Následně nám seznam doručíte a my vám objednávku nachystáme.
 • Objednat nachystání svého nákupu můžete jakkoli je vám pohodlné.
  Telefonicky (prostě nám to nadiktujete): 608 180 874.
  Emailem (seznam jednoduše pošlete): prodejna@bezobalac.cz.
  Facebook zprávou.
  Objednáte přímo přes eshop.
  Nebo ráno cestou do práce se stavte se seznamem na lístečku a po práci si vyzvednete nákup.
 • Mrkněte termíny pro objednání mléčného a pečiva.
  Pečivo Lhota aj Třebětice: Objednejte den předem do 10.00 a na druhý den je to u nás.
  Mléčné: Objednejte do neděle oběda a ve středu odpoledne to bude u nás.
 • Co množství?
  Chceme vás hezky poprosit, abyste objednávali množství, které byste i normálně koupili na prodejně. Extra zvýšené množství potravin ve vašich objednávkách může způsobit výpadky pro jiné. Zatím to nevypadá, že by měly být výpadky ze strany dodavatelů a my slibujeme, že budeme doskladňovat dle vaši potřeb průběžně.
 • My vám nákup nachystáme.
  Na základě doporučení hygieny budeme zboží dočasně balit výhradně do papírových pytlíků. Doufám, že to pochopíte, protože pro nás, jako bezobalový obchod to není lehké rozhodnutí. Vždy ale u nás byla na prvním místě ochrana a kvalita potravin. A současná situace je právě jedna z těch, kdy má toto opatření význam. Papírové pytlíky, které vám po nákupu zůstanou, můžete buď vytřídit do popelnice na papír, nebo je dát do komppostu a nebo nám vrátit zpátky a my je využijeme na jiné věci než balení potravin.
 • Vy si nákup vyzvednete.
  Dáme vám vědět až nákup nachystáme, abyste si jej mohli vyzvednout.

 

V této souvislosti upravujeme VÝDEJNÍ DOBU:

Pondělí-pátek: 12.00-17.00
Sobota: 10.00-11.00

Dopoledne balíme vaše objednávky.

 

Co víc?
Aktuálně intenzivně pracujeme na tom, abychom vám mohli nabídnout i rozvoz domů 2x týdně. Jelikož jsou to ale pro nás celkem veliké výdaje, nevíme, jak rychle se nám to podaří.

 

Děkujeme mockrát za podporu! Je to pro nás, jako neziskovou organizaci náročné rozhodnutí. Úpřimně, Bezobaláč vždy pracoval pro vás a vydělával jenom na lidi, co u nás denně pracují a jiné nezbytné výdaje. Udělat z prodejny (která je založena na osobním přístupu) dočasně výdejnu, je pro nás velká neznámá a taky riziko. Ale věříme tomu, že to je správné rozhodnutí. A že nás podpoříte a dál budete u nás nakupovat, i když jinou formou.

Ještě jednou, velké děkujeme! 

 

Přejme si hodně zdraví, nadhledu, vzájemné pomoci a důvěry a rychlý pozitivní vývoj současné situace! Jsme v tom společně a už se moc těšíme až se zas budeme vidět osobně! <3

Team Bezobaláče