Od 16.3.2020 fungujeme dočasně jako výdejna. Zboží si objednejte předem telefonicky, emailem, nebo přes eshop a vyzvedněte si jej později. Děkujeme!

Domácí mýdlošampon

Přírodní ručně vyrobené mýdlo+šampon V JEDNOM! „DOMÁCÍ“ :-) je skvělý pomocník pro celou rodinu. Je vhodný k umývání celého těla a zároveň jako šampon k použití pro všechny typy vlasů. Unikátně vyvážená kombinace všech jeho ingrediencí nevysušuje pokožku a udržuje ji přirozeně vláčnou. Obsahuje vysoký podíl kokosového oleje, BIO bambuckého másla a vzácných minerálních jílů.

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Charakteristika:

  • vychytávka, antilupinátor, citlivá pokožka, pro všechny na všechno, unikum, vegan
  • vhodná ke každodennímu mytí celého těla.

Vůně: Jemná mýdlová

Způsob použití: Můžete odkrojit potřebnou část a používat postupně. Při použití jako šampon rozmydlete v mokrých vlasech, vytvořte bohatou pěnu, promněte a opláchněte. Kondicionér není třeba. V některých případech, zvláště u vlasů barvených, je vhodné použít na oplachování citronovou / jablečnooctovou vodu, ředěnou v poměru 1:1.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY. NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, BIO bambucké máslo, modrozelený a okrový jíl, voda a hydroxid sodný Ingredients / INCI: Cocos nucifera oil, Butyrospermum parkii, Aqua, Ricinus communis oil, Sodium hydroxide, Olea Europaea oil, Ogra lutum, Viridi lutum

Váha: 200 g ± 5 % dle doby zrání. Skladujte v suchu.

Výrobce: Naturinka - návrat k podstatě, řemeslu a hodnotám. Ruční výroba v Brne z přírodních surovin, úplná zdravotní nezávadnost a bez výjimky ekologický přístup k výrobě i balení

Skladem (3 ks)
170 Kč / ks
Kategorie: Mýdla
Země původu: Česká republika
Trvanlivost: 31/06/20