Farmářský jogurt boruvka

Klasický bílý jogurt zrající v obalu obohacený o velice kvalitní ochucující složku. Pro jeho výrobu se používá kvalitní, plnotučné mléko od kraviček chovaných na Vysočině.

Hmotnost: 150 g ve skle

Složení: 80% jogurt (mléko, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus), kultura ABT, 20% ovocná složka (26% borůvka, sacharóza, voda, aroma, zahušťovadla (kukuřičný škrob, pektiny), 3,4 % koncentrát z červené řepy, 0,6% koncentrát z borůvky), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citronany sodné)). Výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovina a není na závadu. BEZ LEPKU.

 

 

Varianta
Není skladem, objednejte si na příští středu Dorazí ve středu odpoledne Zvolte variantu
23 Kč / ks
Kategorie: Mléčné výrobky
Země původu: ČR
farmarsky jogurt s boruvkami 150g
Český produkt

Není použito sušené mléko! K výrobě našich mléčných výrobků používáme výhradně naše mléko, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou. Při krmení našich zvířat klademe důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva).

Složení farmársky jogurt s borůvkami: 80% jogurt (mléko, jogurtová kultura Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus), kultura ABT, 20% ovocná složka (26% borůvka, sacharóza, voda, aroma, zahušťovadla (kukuřičný škrob, pektiny), 3,4 % koncentrát z červené řepy, 0,6% koncentrát z borůvky), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, citronany sodné)). Výskyt uvolněné syrovátky je důkazem použití přírodních surovina a není na závadu. BEZ LEPKU.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: