Kokosové chipsy BIO

Přirozeně sladká a voňavá svačinka plná živin.

Kokosové chipsy se vyrábí z kokosových ořechů, které jsou plody kokosových palem a rostou hlavně v tropických zemích.

Do Evropy se kokosové ořechy dostaly až díky Vascovi de Gama, který je k nám přivezl z Indie. Jedná se o velmi zdravou potravinu, neboť kokos obsahuje značné množství vitamínů, vlákninu, bílkoviny, proteiny, draslík, fosfor, hořčík a železo. Díky těmto látkám je kokos jakousi prevencí před zánětem kloubů, zvyšuje imunitu organismu, snižuje krevní tlak a udržuje správnou hladinu cukru v krvi. Tak proč si nedopřát zdravou svačinku v podobě BIO kokosových chipsů?

Kokosové chipsy jsou krásně křupavé a neuvěřitelně voňavé. Získávají se z jader kokosových ořechů, které se nastrouhají na tenké plátky a poté se nechají šetrně usušit tak, aby v nich zůstala zachována nejen exotická vůně, ale i všechny minerály a vitamíny. 100 g kokosových chipsů totiž obsahuje například čtvrtinu referenční hodnoty příjmu draslíku a téměř třetinu referenční hodnoty příjmu fosforu, což jsou důležité látky pro stavbu lidského těla.

Chipsy se výborně hodí k přímé konzumaci jako originální zdravá svačinka, ale i do müsli, jogurtů, ovocných salátů nebo k ochucení různých exotických jídel a dezertů. Zajisté je oceníte i při zdobení zákusků a dortů.

Máme! (6,527 kg)
Značka: Covitar s.r.o.
190 Kč / kg
Kategorie: Ořechy a oříšky
Země původu: Srí Lanka
DMT: 30/11/2021
Šarže: 204084
Do jedné zavařovačky (0.7l) se cca vejde: 0,14kg
Kokosové chipsy BIO
BIO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: