Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Zboží nezasíláme. E-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Látková vložka Mil.love - nepropustná intimka flís

Český produkt
105 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Krásná, zdravá a levná alternativa klasických papírových intimek. Jsou šité z bavlněných látek, většinou úplet, flanel a biobavlna.

Hodí se jak na slabou menstruaci, třeba na posledních pár dní nebo jako pojistka ke kalíšku. Ale samozřejmě i "pouze" jako intimky, slipovky.

Jsou zdravé (neobsahují absorpční gely), nejsou bělené chlorem a hlavně jsou opravdu převažně z přírodních materiálů. Jsou prodyšné, i když obsahují nepromokavou vrstvu. Velmi se hodí pro ženy, které trpí na záněty a kvasinkové infekce.

Rozměry: 19 cm x 6 cm. Zapíná se na jeden patentek

Materiál: Tyto intimky mají směrem k tělu 100 % bavlněný popelín. Vespod vložky nepropustný fleece (100 % polyester). Uvnitř vložky jsou vždy dvě vrstvy 100 % bavlněného flanelu. Slouží pro zpevnění vložky i pro savost.

Vzhledem ke střihu i materiálu se neposouvají a "sedí", kde mají. Je ale i potřeba zvolit správné spodní prádlo. Určitě je lepší na začátek vyzkoušet pár kousků a potom případně dokoupit, pokud vyhovují.

Údržba: Po použití propláchněte studenou vodou s použitím mýdla (nejlépe žlučového). Skladování se doporučuje tzv. "na sucho". Propláchnutou vložku vložit do kyblíku a nejpozději do tří dnů vyprat na 60 °C v pračce.

Výrobce: Mil.love: "Miluju látkové vložky a ostatní bezodpadové vychytávky hlavně pro ženy. Látkové vložky a spol šiju už 4 roky. Šití mě provází od malička a tehdy jsem se rozhodla, že chci v životě šít. K tomu mám ráda přírodu a lidi a baví mě používat věci stále dokola. Vše si vymýšlím,stříhám, chystám a šiju sama."

Detailní informace

Detailní popis produktu