Od 16.3.2020 fungujeme dočasně jako výdejna. Zboží si objednejte předem telefonicky, emailem, nebo přes eshop a vyzvedněte si jej později. Děkujeme!

Látková vložka Mil.love - denní

Denní vložky se hodí pro dny s běžnou menstruací.

Jsou zdravé (neobsahují absorpční gely), nejsou bělené chlorem a hlavně jsou opravdu převážně z přírodních materiálů. Jsou prodyšné, i když obsahují nepromokavou vrstvuVelmi se hodí pro ženy, které trpí na záněty a kvasinkové infekce

Rozměry: 23,5 cm x 7 - 8 cm. Šířku vložky lze regulovat dvěma patentky.

Materiál: Dotyková, vrchní vrstva, směrem k tělu - 100 % bavlna. Uvnitř vložky je jedna savá vrstva 100 % BIObavlněného beránka a dvě vrstvy bavlněného flanelu. Vespod vložky nepromokavá vrstva pulfroté. Ta patří směrem k prádlu.

Tento typ má více vykrojená křidélka. Vložky jsou prošité uprostřed a po krajích rovným stehem díky čemu vložka lépe drží tvar. Díky tvaru a spodní vrstvě vložka "necestuje" a sedí, kde má.

Údržba: Po použití propláchněte studenou vodou s použitím mýdla (nejlépe žlučového). Skladování se doporučuje tzv. "na sucho". Propláchnutou vložku vložit do kyblíku a nejpozději do tří dnů vyprat na 60 °C v pračce.

Výrobce: Mil.love: "Miluju látkové vložky a ostatní bezodpadové vychytávky hlavně pro ženy. Látkové vložky a spol šiju už 4 roky. Šití mě provází od malička a tehdy jsem se rozhodla, že chci v životě šít. K tomu mám ráda přírodu a lidi a baví mě používat věci stále dokola. Vše si vymýšlím,stříhám, chystám a šiju sama."

Momentálně nedostupné
169 Kč / ks
Kategorie: Péče o tělo
Látková vložka Mil.love - denní
Český produkt