Od 16.3.2020 fungujeme dočasně jako výdejna. Zboží si objednejte předem telefonicky, emailem, nebo přes eshop a vyzvedněte si jej později. Děkujeme!

Mejdlo na praní

MEJDLO NA PRANÍ mává na rozloučenou pracím práškům :-)

Přírodní ručně vyrobené mýdlo na praní obsahující směs rostlinných olejů je vhodné na praní jemného prádla, bavlněných, vlněných, lněných a hedvábných tkanin.

OBSAHUJE POUZE ROSTLINNÉ PRODUKTY.

NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a jiné syntetické látky. Netestováno na zvířatech.

Způsob použití:

  • RUČNÍ PRANÍ: Pro ruční praní je zcela univerzální. Díky unikátnímu složení není třeba po vyprání používat jakékoli změkčovače. V případě silnějšího zašpinění nechte mýdlo déle působit, klidně i přes noc.
  • V PRAČCE: V pračce v podobě předpřipraveného pracího slizu (nastrouhat a smíchat s vodou) pere dobře barevné a tmavé prádlo. Pro bělící efekt přidejte do pračky jednu lžíci sody na jednu prací dávku.

Složení: olivový, kokosový a ricinový olej, extrakt z grepových jader, voda, hydroxid sodný Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Aqua, Cocos nucifera oil, Ricinus communis oil, sodium hydroxide, Grapefruit seed extract

Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Váha: 210 g ± 5 % dle doby zrání. Skladujte v suchu

Výrobce: Naturinka - návrat k podstatě, řemeslu a hodnotám. Ruční výroba v Brne z přírodních surovin, úplná zdravotní nezávadnost a bez výjimky ekologický přístup k výrobě i balení.

 

Momentálně nedostupné
93 Kč / ks
Kategorie: Já a domov
Země původu: ČR
Datum spotřeby: 31/12/2020

 

 

.