Ovesné vločky BEZLEPKOVÉ jemné BIO

Značka: Covitar s.r.o.

Tyto ovesné vločky byly vyrobeny napařením a válcováním bezlepkového bio ovsa a jsou vhodné i pro bezlepkáře bez reakce na avenin (bílkovinu ovsa). 

Dostupnost Máme! (3,362 kg)
90 Kč / kg
Ovesné vločky BEZLEPKOVÉ jemné BIO
Značka: Covitar s.r.o.
753 photo 03 04 2017 14 40 33
BIO Bezlepek

Máte rádi kaše, jenomže byste rádi bez lepku? A víte, že oves je přirozeně bezlepkový, a že lepek se v malém množství na něj nalepí při pěstování vedle lepkových obilovin, nebo při jeho zpracování spolu s lepkáčmi? Když je pěstován a pak zpracován samostatně, tak je bezlepkový. A tedy si můžete vychutnat i bezlepkové ovesné vločky :-). V bio kvalitě.

Složení: 100 % ovesné vločky s klíčky

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločky
DMT: 2. 5. 2025
Země původu: Finsko
Šarže: 240202

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.