Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Zboží nezasíláme. E-shop umožňuje pouze osobní odběr. Děkujeme za pochopení.

Ovocné plátky

Český produkt
805 Kč / kg
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

CHYTRÉ OVOCE ---> 100% OVOCNÉ PLÁTKY

Ahoj :-) Jsem Rebarberry – tvá ovocná svačinka a osvěžující povzbuzení. Stoprocentně přírodní, bez lepku a přidaného cukru, jen z ovoce plného chuti. Ať sportuješ, cestuješ nebo tě honí mlsná, měj mě vždy po ruce a já ti dodám lepší náladu a energii.

V nabýdce máme 3 druhy:

  • hruška
  • malina 
  • černý rybiz

Zaručený letní hit našich farmářů. Šťavnaté ovoce, které osvěží a zažene pokušení cpát se prázdnými cukry. Hrušky zkrátka milujeme pro jejich dokonalou chuť.

Složení hruškové plátky: hruškové pyré 30 %, koncentrovaná hrušková šťáva, koncentrovaná jablečná šťáva, jablečné pyré, citrusový pektin, jablečná vláknina, citronová šťáva, přírodní hruškové aroma

Neprávem přehlížený klenot českých zahrádek, který však v koutě rozhodně sedět nebude! Vychutnej si nejvoňavější bobulky černého rybízu, které si podmaní i tvé chuťové buňky.

Složení plátky černý rybíz:  pyré z černého rybízu 30 %, koncentrovaná hrušková šťáva, koncentrovaná jablečná šťáva, jablečné pyré, citrusový pektin, jablečná vláknina, citronová šťáva, přírodní aroma z černého rybízu

Miluješ maliny? My taky! A tak si je můžeme dopřát po celý rok bez ohledu na aktuální stav malinovníků v okolí v podobě 100% ovocných plátků.

Složení plátky malina:  malinové pyré 30 %, koncentrovaná hrušková šťáva, koncentrovaná jablečná šťáva, jablečné pyré, citrusový pektin, jablečná, vláknina, citronová šťáva, přírodní malinové aroma

Výrobce: Chýtré ovoce. Možná jste také zjistili, že je docela těžké najít v našich obchodech ovocné produkty, které by byly opravdu ovocné. Produkty bez dochucovadel, aromat, sladidel a barviv. A přitom, chuť ovoce je jen jedna: ta pravá, přírodní. Právě tuto chuť najdete v každém balení Chytrého ovoce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobroty
Země původu: ČR
Minimální trvanlivost: 05/2020