Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny

Máme! (12,168 kg)
165 Kč / kg
Kategorie: Praní, úklid, domácnost
Země původu: ČR
eb6add2804264bfcf6267dd6712a362c mmf400x400
Akce Český produkt

Ekologický, v přírodě 100% rozložitelný prací prášek na bázi BIO mýdlových ořechů a prací sody.

Vhodný na bílé a stálobarevné prádlo a také látkové pleny, které jsou z přírodních materiálů. Jelikož neobsahuje žádné alergeny a dráždivé látky, je vhodný i pro prádlo nejmenších dětí, nebo lidí s ekzemem a citlivou pokožkou. 

 

Jak se používá?

Pereme v něm běžně v pračce, nebo dokonce i v rukou, a to od 40°C. 

Na jeden prací cyklus dávkujeme přibližně jednu polévkovou lžíci prášku (cca 15g).

Pokud máme tvrdou vodu, přidáme k němu polévkovou lžíci (při hodně tvrdé vodě až dvě) změkčovače vody. Případně zvýšíme dávku pracího prášku na dvojnásobek.

No a pokud máme extra skvrny, ty před praním ošetříme mýdlem (žlučovým, olivovým nebo jiným), a to tak, že skvrnu namočíme, potřeme mýdlem a promneme v rukou. U velmi znečištěného prádla je skvělé prádlo před samotným praním namočit - třeba přes noc. :) No a u bílého prádla můžeme pro zvýšení bělosti přidat ještě lžíci, nebo dvě perkarbonátu sodného - co je okysličená prací soda, která má schopnost bělit prádlo (ale rozpouští se až u teploty 60°C a víc).

 

Jaké má složení?

> 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný).

Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, opticky zjasňující látky ani syntetické parfémy, barviva či enzymy. Není testován na zvířatech.

 

Jak je balen?

Ve vratném kovovém barelu, který si s Tierra Verde točíme. Vy si samozřejmě usypete, kolik je libo. :)

Tierra Verde je v bezobalové logistice opravdu daleko. Kromě toho, že má vratné nádoby, tak od nás odebírá i krabice a jiný přepravný materiál, který nám zůstava z jiných zásilek, a dále ho využívá. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: