S kváskem kolem světa kniha

Skvělý kváskový receptář 46 slaností a 46 sladkostí z celého světa.

Ten, kdo je s kváskem již kamarád, si knihu určitě zamiluje, stejně jako my! Recepty jsou rozmanité a výsledek je pokaždé perfektní! :) 

Položka byla vyprodána…
Vykoupeno, doskladníme
Značka: Jana Berková
360 Kč / ks
Kategorie: KNIHY a ČASOPISY
Položka byla vyprodána…
SnímkaA
Český produkt

Co můžete tvořit, péct a mlsat?

SLANÉ PEČIVO různých tvarů a chutí: např. žitné chleby, které se pečou ve Francii, Německu, Polsku, Finsku, chleba z červeného vínas oříšky a švestkami, chleba v květináči, irský, australský, jihoafrický, indiánský, sanfranciský, fougasse, bagely, cibulové placky, naan, louhované preclíky, pagáčky, atd.

Ze SLADKÉHO PEČIVA si zamilujete snadnou a úžasnou vanilkovou madeiru, australské jablkové řezy s ořechy, maďarský moučník s tvarohem je jako peříčko, učarovaly mi lahodné australské kostky Lamington, zaplést si můžete challu a pullu, zamotat kringel, zamlsáte si vánoční chlebíčky – christopsomo z Řecka, panettone z Itálie, julekage z Dánska, štolu z Německa. Přímo od Francouzů jsou recepty na máslové briošky i croissanty. Samý ořech jsou všem známé rohlíčky z Bratislavy a neznámé, ale stejně chutné ty z Rakouska. Najdete zde inspiraci na bábovky slané i sladké,  na peprné sušenky z Dánska i klasické cookies s čokoládou a arašídovým máslem z Ameriky atd. atd.

 

Série kváskových kuchařek od Jany Berkové opravdu stojí za to! Máme je osobně vyzkoušené. Recepty nejen skvěle chutnají, ale skutečně fungují podle receptu, což ve světe kvásku není úplně běžné. :-)

 

Autorka Jana Berková o sobě říká:

Život s Kváskem mě MOC baví a naplňuje.

Jako profesionální kvásková kuchařka a autorka kváskových kuchařek šířím věhlas kvásku do světa. Nejraději bych „nakazila“ svou vášní úplně všechny, aby pekli a vařili z kvásku. Daří se mi to v knihách a na kurzech, kde předávám své dovednosti a zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: