Jsme bezobalová prodejna ve Zlíně. Objednané zboží nezasíláme poštou. Objednávku si můžete vyzvednout u nás na prodejně a každý čtvrtek rozvážíme po Zlíně. :-)

Smetana ke šlehání 32% tuku BIO

Smetana ke šlehání z vynikajícího alpského mléka stojí za vyzkoušení. Již při otevření vidíme rozdíl na první pohled - smetana má plnou smetanově nažloutlou barvu a příjemnou vůni, způsobenou přírodním krmivem - bylinkami, jetelem, trávou. Na rozdíl od běžných výrobků neobsahuje stabilizátory a zahušťovadla a proto je v kelímku oddělen tuk od tekutiny. Vůbec to nevadí, stačí celý obsah kelímku přemístit do nádoby na šlehání a vyšlehat. Obsah tuku je 32 % a smetana se proto snadno šlehá a dobře tuhne.

Obsah: 500 g/ 500 ml

Složení: smetana z mléka z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah tuku nejméně 32 %.

UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Výrobek obsahuje mléko a neobsahuje stopy jiných alergenů.

Ve vratném skle.

+ 10 Kč záloha na láhev

Položka byla vyprodána…
Momentálně nemáme skladem
100 Kč / ks 200 Kč / 1 kg
Kategorie: Mléčné výrobky
Položka byla vyprodána…
Smetana ke šlehání 32% tuku BIO
BIO

Smetana ke šlehání Berchtesgadener Land je vyrobena z mléka od volně se pasoucích krav, jež si vybírají horské bylinky, které jim nejvíce svědčí. To se projeví nejen v nutričních hodnotách mléka, ale také v jeho vůni a chuti. Mléko má smetanovější nažloutlou barvu v porovnání s běžným mlékem, lahodnou chuť a příjemnou vůni. Smetana z tohoto mléka nevyniká jen chutí, ale i nutričními vlastnostmi. Mléko, ze kterého je vyráběna, mělo nejvyšší hodnoty esenciálních mastných kyselin a cenné konjugované kyseliny linolové ve studii provedené universitou Kessel v roce 2006 a od roku 1997 až do současnosti získává každoročně nejvyšší ocenění Německé zemědělské společnosti, Zlatou medaili. V testu mlék uznávaného sdružení Stiftung Warentest z 11/2007 bylo vyhodnoceno jako nejlepší z testovaných mlék a obdrželo nejvyšší hodnocení "Sehr gut". Právě toto mléko je důvodem, proč společnost bio nebio distribuuje značku Berchtesgadener Land v České republice. Z tohoto špičkového mléka jsou pak vyráběny všechny demeter výrobky značky Berchtesgadener Land.

Smetana je vyrobena z demeter mléka z biodynamických statků alpského regionu. Tyto statky jsou registrovány a pravidelně kontrolovány sdružením Demeter. Výrobky s logem demeter splňují nejen legislativní požadavky na biopotraviny, ale i přísnější požadavky sdružení Demeter.

VÝHODY BIO MLÉKA OBECNĚ: Krávy nesmí konzumovat geneticky manipulované plodiny a živočišná krmiva (takzvané masokostní moučky). U žádné krávy z ekologického chovu nikdy nebyla prokázána nemoc šílených krav. Zakázáno je používání hormonů a preventivní podávání antibiotik. Je-li nutno zvíře léčit antibiotiky, pak doba, po kterou se její mléko nezpracovává na prodej, je prodloužena minimálně dvakrát oproti běžným chovům.


VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota 1279 kJ/310 kcal
Tuky 32,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 21,0 g
Sacharidy 3,3 g
z toho cukry (laktóza) 3,3 g
Bílkoviny 2,3 g
Sůl 0,09 g

 

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Smetana ke šlehání. Skladujte při teplotě 2 - 8 °C.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: