Želé kyselé bobule BIO

Značka: bio nebio s.r.o

Extra kyselé pocukrované ovocné želé ve tvaru bobulí ochucené  šťávami z různých druhů bobulí a ovoce. Bez želatiny, slazené přírodním třtinovým cukrem a obarvené výtažky z rostlin. A navíc v biokvalitě. Je vhodné pro celiaky a na rozdíl od běžných želé bonbónů i pro vegany.

 

Dostupnost Máme! (1,846 kg)
520 Kč / kg
Želé kyselé bobule BIO
Značka: bio nebio s.r.o
MG 4864
BIO Vegan

Jaké má složení?

Glukózový sirup*, přírodní třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, kyselina citrónová, jablečná, mléčná, zahuštěná ovocná šťáva* 1,59 % (z jablek*, hrušek*, borůvek*, rakytníku*, brusinek*, malin*), citrát sodný a vápenatý, pektin, rostlinné výtažky* (z dýní*, jablek*, bezinek*), přírodní aromata, karamelový sirup*. Složky označené * pocházejí z ekologického zemědělství.

Upozornění pro alergiky: Výrobek neobsahuje stopy alergenů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sladké dobroty
Země původu: Německo
DMT: 4. 11. 2025
Šarže: 02 3319 114

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz