Zelenáčky tyčinka RAW

RAW - VEGAN - BEZ CUKRU - BEZ LEPKU - BEZ KONZERVANTŮ

Z těch nejkvalitnějších surovin pro Vás Zelenáčky vyrábí poctivé RAW tyčinky s příchutí moruše, ananasu, švestek. Pro příznivce fitness a zapálené sportovce taky raw tyčinky s obsahem přírodního mandlového proteinu s příchutí višně nebo banánu.

Vezměte si na cestu zásobu přírodní energie. Doplňte přírodní cestou cukry při sportu, výletech a jiných aktivitách. Nebo si jen prostě pochutnejte na zdravé svačince. Tyčinky se vyrábí z kvalitních superpotravin, které Vám pomohou doplnit potřebné živiny a zahnat únavu. 

Datum spotřeby: 2 měsíce od data výroby

Hmotnost: 50 g

Varianta
Máme! (8 ks) Vykoupeno, doskladníme Vykoupeno, doskladníme Vykoupeno, doskladníme Máme! (10 ks) Zvolte variantu
Značka: Zelenáčky
34 Kč / ks
Kategorie: Sladké dobroty
Země původu: ČR
DMT: 31.8.2022
Zelenáčky tyčinka RAW
Český produkt

= RAW tyčinka s příchutí ANANASU: Poctivá RAW tyčinka se sladkokyselou chutí ananasu, doplněná o vůni kokosu a křupavé kakaové boby.

Složení: datlová pasta, ananas sušený, kokosové lupínky, kakaové boby

= RAW tyčinka s příchutí MORUŠE: Poctivá RAW tyčinka se sladkou chutí medové moruše, doplněná o sušenou kustovnici čínskou a křupavé kakaové boby s kešu oříšky, plná přírodní energie a vitamínů na cesty i pro zdravé mlsání.

Složení: datlová pasta, moruše bílá, goji, kešu ořechy, kakaové boby

= RAW tyčinka s příchutí ŠVESTEK: Poctivá RAW tyčinka se chutí sušených švestek, doplněná o křupavé kousky mandlí a prášek z kořene maca pro regeneraci, sílu a vytrvalost. Zdravá a chutná svačinka, plná přírodní energie a vitamínů na cesty i pro zdravé mlsání.

Složení: datlová pasta, švestky sušené, mandle, maca, 

= RAW tyčinka PROTEIN BANÁN: Pro příznivce fitness a zapálené sportovce máme připravenu RAW tyčinku s obsahem přírodního mandlového proteinu. Banánová osvěžující chuť, podpořená BIO kakaovým práškem, křupavými BIO kakaovými boby a vůní BIO panenského kokosového oleje.

Složení: datlová pasta, sušený banán, kakaový prášek BIO, kakaové boby BIO, kokosový olej BIO, mandlový protein BIO

= RAW tyčnka PROTEIN VIŠEŇ: Pro příznivce fitness a zapálené sportovce máme připravenu RAW tyčinku s obsahem přírodního mandlového proteinu. Sušené višně dodají tyčince kyselkavou osvěžující chuť podpořenou BIO kakaovým práškem, křupavými BIO kakaovými boby a vůní BIO panenského kokosového oleje.

Složení: datlová pasta, sušené višně, kakaový prášek BIO, kakaové boby BIO, kokosový olej BIO, mandlový protein BIO

 

Mandlový protein v BIO a RAW kvalitě je vyroben mechanickým lisováním loupaných mandlí, které jsou částečně zbaveny oleje a poté rozemlety na jemný prášek.Obsahuje 50% čistě přírodních bílkovin, má vysoký obsah vlákniny. Neobsahuje lepek a laktózu a je proto vhodný i pro vegany. 100% přírodní produkt. Je výborným základem pro fitness stravu každého sportovce. Bílkoviny podporují růst svalové hmoty, ale i hubnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: