Aktivní filtrační uhlí na čištění vody Binchio

Dopřej si čistou a lahodnou vodu pomocí aktivního filtračního uhlí té nejvyšší kvality. Filtruj vodu bez plastů. Udělej další krůček pro zdravější planetu.

Dostupnost Máme! (11 ks)
240 Kč / ks
Aktivní filtrační uhlí na čištění vody Binchio
BBCEE0BA 866B 473E A862 29A3C5E257E3
100% dobrá karma

Binchio uhlí absorbuje z vody chlór, chemikálie, drobné nečistoty a také těžké kovy. Vytváří příjemnou a vyváženou chuť vody.  Aktivní uhlí Binchio promění chuť vaší kohoutkové vody natolik, že klidně snese srovnání třeba s Evianem. 

Jedna tyčinka aktivního uhlí Binchio vydrží v průměru 4 měsíce. S ročním balením tedy filtrujete vodu za 2 Kč denně. Oproti klasickým “plastovým filtrům” vody či drahým zařízením fungujícím na bázi reverzní osmózy je Binchio aktivní uhlí jednoznačně levnější a samozřejmě ekologičtější alternativou.

Uhlí Binchio je možno využívat i jako přírodní potírač vlhka a pachu. Můžete ho umístit například přes noc do tenisek nebo šuplíku na skladování potravin se silnějším aromatem.
 
Ani po čtyřech měsících užívání uhlí Binchio nemusíte vyhazovat. Hravě pro něj najdete sekundární využití. Můžete jej přiložit k pokojovým rostlinám, aby dodávalo půdě v květináči živiny.
 
Jak nejlépe používat?

1. Opláchněte

Po rozbalení tyčinku aktivního uhlí Binchio opláchněte od bílého prachu a drobných nečistot. Není vhodné ho čistit s pomocí detergentů nebo mýdla.

2. Převařte

Umístěte Binchio na deset minut do vroucí vody.

3. Nechte volně uschnout

Po dovaření Binchio nechte volně uschnout.

4. Vhoďte do nádoby s vodou

Binchio je teď připraveno k použití. Jednoduše ho vhoďte do karafy nebo lahve naplněné vodou a nechte působit. Čím déle, tím lépe.

5. Proces aktivace opakujte

Jednou za dva týdny proces čištění ve vroucí vodě opakujte. Tím se Binchio „nabije“ a stane opět aktivním.

6. Používejte dlouhodobě

Celková životnost Binchio je čtyři měsíce. Pak pro něj můžete najít druhotné využití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: