Ananas kroužky natural

Značka: Svět plodu

Úžasně šťavnaté a sladké kroužky sušeného ananasu chutnají snad každému.:)

Dostupnost Máme! (3,069 kg)
770 Kč / kg
Ananas kroužky natural
Značka: Svět plodu
8730 ananas
10% SLEVA do 28. 6. s kódem DEKUJI

Jak si jej nejlépe vychutnat?

Předně Vám stoprocentně doporučujeme sušené kroužky ananasu konzumovat přímo, nijak jinak nezpracované. Pokud byste tuhle část přeskočili, připravili byste se o skvělý zážitek, sušený ananas prostě chutná božsky. Jako sladké zobání se určitě nemusíte stydět ho nabídnout návštěvě, přidejte hrst sušených kroužků dětem do svačinové krabičky, ale varujeme Vás – je pak opravdu velice obtížné odehnat od své svačiny ostatní spolužáky, ba i kolegy v práci.

Sušený ananas je skvělým doplňkem veškerých müsli směsí – společně s ořechy a hrstí semínek, například slunečnicovými, vytvoříte perfektní směs do jogurtu. Pokud máte raději domácí pečené müsli, ananas přidejte již do hotové, upečené směsi, získáte tak vyváženou kombinaci chutí. Můžeme Vám jen garantovat – až si jednou namícháte nebo upečete svou vlastní směs, baleným müsli směsím v obchodním domě se budete vyhýbat obloukem.

Pokud jste sportovec a potřebujete po pravidelné fyzické zátěži nějakou vzpruhu, po sušeném ananasu můžete s přehledem sáhnout, pokud jste alergik, ananas by Vám neměl činit žádné potíže, takže směle do toho!

Jaké je složení?

Sušený ananas kroužky 100%

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce a zelenina
Pochází z: Kostarika
DMT: 27. 6 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: