Tuhé mýdlo KOZÍ MLÉKO od Calthy pro jemnou a dětskou pokožku

Hledáte mýdlo pro jemnou dětskou pokožku? Jednou hurá, našli jste ho! A hledáte mýdlo i pro dospěláckou pokožku, která je suchá, citlivá a problematická? Dvakrát hurá, opět jste ho našli! Mýdlo z kozího mléka pokožku prokrví, vyživí i ochrání, vhodné je pro děti i dospělé. Takové mýdlo 2v1 se doma určitě neztratí. :)

Máme! (4 ks)
90 Kč / ks 90 Kč / 100 g
Kategorie: Mýdla
Pochází z: ČR
Váží: 100 g
DMT: 21/03/2022
Šarže: 21/03.2022
MG 4212 b
Český produkt

Prokrvuje a hydratuje

Díky obsahu kozího mléka je mýdlo vhodné i pro jemnou dětskou pokožku. Vhodné je ale i pro pokožku dospěláckou, konkrétně suchou, citlivou či problematickou.

Jak je tvořeno?

Ručně, tradiční metodou za studena a z přírodních zdrojů. Neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. 

Proč kozí mléko?

KOZÍ MLÉKO obsahuje komplexní soubor látek, které kůži prokrvují a hydratují. Mléko je zároveň schopné díky VITAMÍNŮM (A, B, E), MINERÁLŮM (vápník, hořčík, draslík a fosfor), AHA kyselinám a koenzymu Q10 pokožku vyživovat a chránit před působením volných radikálů. Kozí mléko je zvláště ceněno v oblasti léčby kožních nemocí, jako je lupénka, atopický ekzém a další alergické formy pokožky. Mýdlo z kozího mléka je vhodné i pro jemnou dětskou pokožku. Mýdlo v kombinaci rostlinných olejů s kozím mlékem ji jemně vyživuje a zároveň ji díky absenci jakýchkoliv přísad nedráždí.

Co dalšího mýdlo obsahuje?

KOKOSOVÝ OLEJ, který organismus chrání před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou a OLIVOVÝ OLEJ, který tomu dodává vláčnost a hebkost.

Víte, že?

Mýdla od Calthy k nám chodí bez obalu. :) Zero waste je pro ně důležité téma, proto v tomto směru taky neustále dělají nové a nové vychytávky - třeba vratné obaly pro koncové zákazníky, nebo tuhá mýdla bez obalu.

Náš tip!

Po použití odložte mýdlo na suché místo, nejlépe na nějakou vhodnou mýdlenku, aby vydrželo co nejdéle. 

Jaké má konkrétní složení?

Caprae Lac, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua

Díky obsahu kozího mléka není tento produkt veganský. Netestováno na zvířatech.

P.S.

Váha mýdla není vždy stejná, může se lišit o +-5g, tak se za to na nás ani na Calthu, prosím, nezlobte. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: