Celozrnný kuskus BIO

Značka: Covitar s.r.o.

Kuskus se vyrábí z celozrnné pšeničné mouky z ekologického zemědělství. Je neuvěřitelně rychle připravený, a díky celozrnné podobě má vyšší obsah vlákniny.

 

Dostupnost Máme! (>20 kg)
105 Kč / kg
Celozrnný kuskus BIO
Značka: Covitar s.r.o.
Celozrnný kuskus BIO
BIO

Na co je dobrý?

Kuskus je nejrychleji uvařená příloha, kterou najdete v naší prodejně. Stačí jej zalít vroucí vodou, přikrýt pokličkou a po 5 minutách jej načechrat vidličkou a máte hotovo.

Můžete si jej dát na snídani, například s ovocem, medem, oříšky a semínky. Výborný je i za studena s čerstvou zeleninou. Připravit si jej můžete samozřejmě i s masem či sýrem, výborný je s tuňákem a zeleninou jako rychlá večeře.

Kuskus Vám zahustí i Vaši oblíbenou polévku.

 

Jaké má složení?

100 % celozrnná pšeničná krupice BIO

Alergeny jsou zvýrazněny tučně. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těstoviny a rýže
Pochází z: Itálie
DMT: 2. 10. 2025
Šarže: 38189

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.