Chlorella prášek BIO

Značka: Covitar s.r.o.
Dostupnost Máme! (0,78 kg)
1 350 Kč / kg
Chlorella prášek BIO
Značka: Covitar s.r.o.
7439 shutterstock 1653219976 (1)
BIO Bezlepek

Chlorella je sladkodkovodní řasa a patří mezi zelené superpotraviny. Má vysoký obsah antioxidantů, podporuje náš imunitní systém a zrychluje metabolismus. 

Jaké má složení?

100% BIO chlorella v prášku.

Jaké je doporučené dávkování?
1-2 čajové lžičky denně, rozpustit ve vodě nebo v ovocné šťávě (vždy studené). Taky můžete přidat do kaší, jogurtu nebo jiného studeného jídla.

Náš tip: Namíchejte si vlastní zelenou směs ze spiruliny, chlorelly a mladého ječmene!

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Země původu: Čína
DMT: 5. 12. 2025
Šarže: OCP0420220706

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.