Datlový sirup BIO

Značka: Covitar s.r.o.
Dostupnost Máme! (3,2 kg)
140 Kč / kg
Datlový sirup BIO
Značka: Covitar s.r.o.
MG 4980
BIO

Jaké má složení?

Je to 100% zahuštěný koncentrát z datlové šťávy.

 

Nač se hodí? 

Na doslazení všeho - od kaší až po pečení. 

Náš tip: Jestli máte chuť a čas, můžete si jej lehce vyrobit sami. Stačí na noc namočit a pak rozmixovat datle, poté je přecedit a máte hotovo. Uchovávejte v lednici. :)

 


Výživové údaje na 100g výrobku: energie: 1187 kJ / 284 kcal • tuky: 0,2 g • z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g • sacharidy: 69,3 g • z toho cukry: 3,9 g • bílkoviny: 1,4 g • sůl: 0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvanlivé
Země původu: Belgie
DMT: 14. 1. 2026
Šarže: 8554
Skladování: v lednici

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.