Deodorant FRESH od Calthy

Lámete si hlavu s tím, jak zamezit nepříjemnému pocení, zároveň ale nezamezovat přirozenému fungování těla? Tekutý přírodní deodorant od Calthy vaše trápení vyřeší. Velké plus mu dáte za to, že účinně dokáže omezovat pocení, ještě větší plus za to, že tím neucpává póry a vaše kůže tak krásné dýchá

Jak koupit? Do roll-onu pro opakované použití. Jestliže ho ještě nevlastníte, můžete si ho u nás rovněž zakoupit. :)

Dostupnost Máme! (0,681 kg)
3 700 Kč / kg 185 Kč / 50 g
Deodorant FRESH od Calthy
Deodorant FRESH od Calthy
Český produkt

Přírodní. Funkční. Svěží.

Tekutý přírodní deodorant s FRESH vůní neucpává póry a nezamezuje přirozenému fungování těla. Dokáže však pohlcovat nepříjmený pach a omezovat pocení. Kůže tak krásně dýchá a může odvádět škodlivé látky z těla pryč. 

Víte, že?

Deodorant byl půl roku testován na sportovci. Odzkoušeno v praxi!

Jaké je jeho složení?

Deodorant obsahuje pouze ingredience, které jsou v seznamu společnosti Ecocert, společnosti certifikující BIO a přírodní kosmetiku.

Neobsahuje syntetické hliníkové soli.

Jak si ho koupit?

Deodorant se dávkuje do Roll-onu pro opakované použití. Jestliže ho ještě nevlastníte, můžete si ho u nás rovněž zakoupit. Vejde se do něj 50 ml tekutého deodorantu. Druhou možností je dávkovat jej do lahvičky s pumpičkou.

Info! 50 ml deodorantu vám vydrží i 3 měsíce, vše však závisí na potivosti. :)

Konkrétní složení zde

Aloe Vera Juice, Hydrolát Vilínu, Kamenec, Škrobový prášek získávány z rostliny Maranta arundinacea (běžně používáno i v jídle), Allantoin (zvláčňující látka přírodního původu), Esenciální oleje Levandule, Máta kadeřavá, Citron, Rozmarýn

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Pochází z: Česká republika - Tovéř
DMT: 30. 9. 2025
Šarže: 30. 9. 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetiku z Calthy u nás najdete od úplného začátku. Tato skvělá rodinná firma z Olomouce, vyrábí naprosto dokonalou, nádhernou a funkční ekologickou kosmetiku. Jak říká u nás Michal: "Caltha je takový bavorák mezi eko kosmetikou." :)

 

A co zero waste?

Je to pro ně velké téma. Kromě toho, že díky nim si můžete u nás "stočit" i zubní pastu, tak zavádějí velkou část svého sortimentu ve vratných obalech - co, u kosmetiky opravdu není tak snadné, jak se může zdát. :) Až tedy vypotřebujete jejich vymazlenosti, nezapomeňte obal přinést zpátky k nám!

 

Chcete něco speciálního?

Ne všechno můžeme mít ve stálém sortimentu, ale není problém vám cokoliv objednat extra - mrkněte na jejich web www.caltha.cz. Calthu objednáváme jednou měsíčně, kolem 15. v měsíci - tak stačí napsat a my vše zařídíme. 


Oficiální údajeJezerní 292, Hlušovice, 783 14, IČO 07376413.

Podobné produkty

MG 4151 b
Vegan
245 Kč
552 PAZUCH DEODORANT FRESH AIR
Ponio - tuhý deodorant Pomeranč (pazúch)
Vegan
245 Kč
552 PAZUCH DEODORANT POMERANC