Deodorant FRESH od Calthy

Lámete si hlavu s tím, jak zamezit nepříjemnému pocení, zároveň ale nezamezovat přirozenému fungování těla? Tekutý přírodní deodorant od Calthy vaše trápení vyřeší. Velké plus mu dáte za to, že účinně dokáže omezovat pocení, ještě větší plus za to, že tím neucpává póry a vaše kůže tak krásné dýchá

Jak koupit? Do roll-onu pro opakované použití. Jestliže ho ještě nevlastníte, můžete si ho u nás rovněž zakoupit. :)

Máme! (0,378 kg)
3 200 Kč / kg 160 Kč / 50 g
Kategorie: Péče o tělo
Pochází z: ČR
DMT: 28/02/2023
Šarže: 28/02/2023
fotka bude
Tip Český produkt

Přírodní. Funkční. Svěží.

Tekutý přírodní deodorant s FRESH vůní neucpává póry a nezamezuje přirozenému fungování těla. Dokáže však pohlcovat nepříjmený pach a omezovat pocení. Kůže tak krásně dýchá a může odvádět škodlivé látky z těla pryč. 

Víte, že?

Deodorant byl půl roku testován na sportovci. Odzkoušeno v praxi!

Jaké je jeho složení?

Deodorant obsahuje pouze ingredience, které jsou v seznamu společnosti Ecocert, společnosti certifikující BIO a přírodní kosmetiku.

Neobsahuje syntetické hliníkové soli.

Jak si ho koupit?

Deodorant se dávkuje do Roll-onu pro opakované použití. Jestliže ho ještě nevlastníte, můžete si ho u nás rovněž zakoupit. Vejde se do něj 50 ml tekutého deodorantu. Druhou možností je dávkovat jej do lahvičky s pumpičkou.

Info! 50 ml deodorantu vám vydrží i 3 měsíce, vše však závisí na potivosti. :)

Konkrétní složení zde

Aloe Vera Juice, Hydrolát Vilínu, Kamenec, Škrobový prášek získávány z rostliny Maranta arundinacea (běžně používáno i v jídle), Allantoin (zvláčňující látka přírodního původu), Esenciální oleje Levandule, Máta kadeřavá, Citron, Rozmarýn

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: