Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule

Likviduje bakterie, viry a plísně. 

Kapalná ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ pt 2). Na všechny pevné povrchy v domácnosti (kuchyně, koupelna, WC). Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy. Vhodná i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecímí miláčky. S vůní bio citrónové a levandulové silice.

Návod na použití: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme působit 1 minutu, při větším znečištění 5 minut. Poté čištěný povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Nepoužívejte prostředek na tělo.

Složení: 70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Levandula intermedia a Citrus limon), linaloon, limonen

 

Dostupnost Máme! (18,136 kg)
240 Kč / kg
Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule
93550466 902545376842620 1377210619563868160 n
Český produkt

LABORATORNĚ TESTOVÁNO

baktericidní účinnost (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae), fungicidní účinnost (kvasinka Candida albicans, vláknitá houba Aspergillus brasiliensis [niger]), virucidní účinnost (Lactococcuslactis subsp. Lactis, bakteriofág P001 a P008).

CHEMICKÝ MINIMALIZMUS

Suroviny pro naši drogerii volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovévejte mimo dosah děti. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě. Kanystry vracíme zpět dodavateli. Obsahuje: lanalool, limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní a úklid
Země původu: ČR
DMT: 12. 12. 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hněvkovského 39a, 617 00 Brno