Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule

Likviduje bakterie, viry a plísně. 

Kapalná ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ pt 2). Na všechny pevné povrchy v domácnosti (kuchyně, koupelna, wc). Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy. Vhodná i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecímí miláčky. S vůni bio citronové a levandulové silice.

Návod na použití: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme působit 1 minutu, při větším znečištění 5 minut. Poté čištěný povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Nepoužívejte prostředej na tělo.

Složení: 70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Levandula intermedia a Citrus limon), linaloon, limonen

 

Máme! (15,409 kg)
236 Kč / kg
Kategorie: Praní, úklid, domácnost
Země původu: ČR
93550466 902545376842620 1377210619563868160 n
Český produkt

LABORATORNĚ TESTOVÁNO

baktericidní účinnost (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae), fungicidní účinnost (kvasinka Candida albicans, vláknitá houba Aspergillus brasiliensis [niger]), virucidní účinnost (Lactococcuslactis subsp. Lactis, bakteriofág P001 a P008).

CHEMICKÝ MINIMALIZMUS

Suroviny pro naši drogerii volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovévejte mimo dosah děti. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. Přetrváva-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předaním oprávněné osobě. k nakládaní s odpady nebo vrácením dodavateli. Obsahuje: lanalool, limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: