Funkční pytlík na pečivo Wrap up

Značka: Wrap up s. r. o.

Hledáte v čem budete doma skladovat chléb a pečivo? Už nemusíte! ,,Po dlouhém zkoušení různých pytlíčků, jejich kombinací a tipů jak chléb doma uskladnit, aby vydržel dlouho čerstvý a nezplesnivěl jsem byla obdarována tímhle funkčním pytlíkem a můžu vřele doporučit.,, Klára:)

Pytlíky Wrapáčky® jsou kombinací bavlněného pytlíku na pečivo a inovativní vnitřní textilie ošetřené nánosováním, která cíleně funguje jako membrána. Dvouvrstvým obalem prochází vzduch, takže se pečivo „nepotí a neplesniví“, ale vlhkost prochází přes vnitřní textilii jen velmi pozvolna, díky tomu pečivo nevysychá a netvrdne tak rychle jako v utěrce nebo v běžném plátěném pytlíku.

Varianta:
Dostupnost Máme! (8 ks) Máme! (14 ks) Máme! (2 ks) Zvolte variantu
370 Kč / ks 420 Kč / ks 460 Kč / ks od 370 Kč / ks
Funkční pytlík na pečivo Wrap up
Značka: Wrap up s. r. o.
0DA54AA9 9751 47D1 929A D2A84EAD4E99
Český produkt 100% dobrá karma

Kde a z čeho je ušitý?

Svrchní část tvoří pevná bavlněná látka s certifikátem Ökotex Standard 100 třída I. Vnitřní látka je ošetřena nánosováním PUL s atestem SZÚ. 

 

Jak o něj pečovat?

Wrapáčci jsou velmi praktické, skladné a lehce udržovatelné textilní obaly pro opakované použití. Udržují se lépe než běžné bavlněné pytlíky, protože vnitřní látka je úplně hladká, skoro se nešpiní, drobky stačí vytřepat, lehké znečištění od mouky utřít vlhkým čistým hadříkem nebo ubrouskem. To je všechno, dokud se nezašpiní bavlněná část, není nutné pytlík prát. Tím se významně prodlouží jeho životnost.

V případě potřeby je možné pytlík vyprat na 30 °C v pračce, ale úplně stačí přemáchnout v ruce. Tmavé a výrazné barvy doporučujeme prát odděleně a prát s podobným prádlem. Na výrobek nepoužívejte aviváž, která může zhoršit funkci membránové textilie, ani prací prášky s výraznou parfémovou složkou. Pytlíky nelze bělit ani chemicky čistit.

Protože vnitřní bílá látka je částečně voděodolná, doporučujeme po vyprání obal roztáhnout a nechat proschnout tak, aby byl zajištěn přístup vzduchu dovnitř mezi látky.

Prázdné obaly neskládejte, v místě skladů může po delší době nános praskat. Můžete je pověsit volně za šňůrky nebo je jemně srolovat do velké ruličky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly a tašky
S láskou ušito: Česká republika - Frýdlant nad Ostravicí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: