Heřmánek květ bio

Nedaří se vám usnout? Pořád se převalujete ze strany na stranu a odpočinek je v nedohlednu? Nezoufejte. Šálek heřmánkového čaje před spaním mysl uklidní svou vůní i chutí a vezme vás na výlet do říše snů.

Složení: 100% sušený heřmánek pravý 

 

Skladujte v suchu a chladu.

Dostupnost Máme! (0,894 kg)
1 400 Kč / kg 70 Kč / 50 g
Heřmánek květ bio
Heřmánek květ bio
BIO

S heřmánkem před spaním nespavost zaháním

Čerstvě zalitý heřmánkový čaj z kvalitních květů je aromatický, má květinovou chuť a medovou barvu. Jeho chuť se ještě více zjemní, přidáte-li med a trošku citronu. Když jej naservírujete do skleněné konvice a necháte v něm pár květů, samotný pohled na něj je potěšením. Ideální dobou pro sběr heřmánku je třetí až pátý den po vykvetení, v tuto dobu mají jeho květy největší sílu.

Návod k přípravě: čajovou lžičku na šálek (cca 200 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.

Náš tip: Jestli chcete vědět víc o tom, jaké má heřmánek účinky, mrkněte do herbáře. Hlavně mějte na paměti, že bylinka nevyřeší všechny naše problémy. :-)

Věděli jste, že?  Ve Skandinávii byl heřmánek posvátný a symbolizoval slunce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinky
Pochází z: Chorvatsko
DMT: 31. 3. 2027
Šarže: SO240205742

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příhon 943, 696 15 Čejkovice. IČO 46342958.

 

Sonnentor asi zná každý. Pro nás je velkou inspirací v tom, jak dělat svoji práci opravdu smysluplně. V Čejkovicích kouzlí dokonalé bylinky a čaje a do své práce dávají kus poctivosti. Věděli jste, že bylinky vykupují od malých pěstitelů a také pěstují sami? Že bylinkové zahrady můžete sami přijít navštívit? Nebo že "bylinkový prach", který u výroby zůstane, dávají nazpátek pěstitelům a oni ho využívají třeba pro krmení zvířat? A také, že proti molům ve výrobě používají speciální hmyz, který se s nimi vypořádá? 

Navíc, každá dobrota, kterou u nás od nich koupíte, opravdu nádherně voní a má sílu! Vyzkoušejte třeba zázvorový čaj nebo černý pepř a už nikdy nebudete chtít jiný. :)