Jablečný mošt BIO

Značka: bio nebio s.r.o

Tato čistá 100% jablečná šťáva z přímého lisování je vyrobena z jablek pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství. Pro výrobu moštu byla použita na slunci uzrálá čerstvá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu a odrůdy hodící se nejlépe pro výrobu moštu. Výsledkem je skutečně vyvážená přirozeně příjemně sladká a lehounce nakyslá chuť.

Dostupnost Máme! (8 ks)
75 Kč / ks 75 Kč / 1 l
Jablečný mošt BIO
Značka: bio nebio s.r.o
MG 4141 b
BIO Otoč obal

Jaký je?

Je to jablečný mošt z přímého lisování - tedy ne z koncentrátu. Je šetrně pasterizován, a tedy si zachovává vysoký obsah vitamínů.

 

Jaké má složení?

100% jablečný mošt z přímého lisování. Lisovaná jablíčka jsou z ekologického zemědělství.

 

Jak je balen?

Ve vratné skleněné láhvi, která se opětovně plní. Záloha za láhev je ve výši 4 Kč. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, mošty, šťávy, limonády
Země původu: Německo
Objem: 1lit.
Záloha za láhev: 4 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz