Kokosové chipsy

Značka: Covitar s.r.o.

Přirozeně sladká a voňavá svačinka plná živin.

Kokosové chipsy se vyrábí z kokosových ořechů, které jsou plody kokosových palem a rostou hlavně v tropických zemích.

Do Evropy se kokosové ořechy dostaly až díky Vascovi de Gama, který je k nám přivezl z Indie. Jedná se o velmi zdravou potravinu, neboť kokos obsahuje značné množství vitamínů, vlákninu, bílkoviny, proteiny, draslík, fosfor, hořčík a železo. Díky těmto látkám je kokos jakousi prevencí před zánětem kloubů, zvyšuje imunitu organismu, snižuje krevní tlak a udržuje správnou hladinu cukru v krvi. Tak proč si nedopřát zdravou svačinku v podobě BIO kokosových chipsů?

Kokosové chipsy jsou krásně křupavé a neuvěřitelně voňavé. Získávají se z jader kokosových ořechů, které se nastrouhají na tenké plátky a poté se nechají šetrně usušit tak, aby v nich zůstala zachována nejen exotická vůně, ale i všechny minerály a vitamíny. 100 g kokosových chipsů totiž obsahuje například čtvrtinu referenční hodnoty příjmu draslíku a téměř třetinu referenční hodnoty příjmu fosforu, což jsou důležité látky pro stavbu lidského těla.

Chipsy se výborně hodí k přímé konzumaci jako originální zdravá svačinka, ale i do müsli, jogurtů, ovocných salátů nebo k ochucení různých exotických jídel a dezertů. Zajisté je oceníte i při zdobení zákusků a dortů.

Dostupnost Máme! (2,77 kg)
240 Kč / kg
Kokosové chipsy
Značka: Covitar s.r.o.
Kokosové chipsy
BIO Vegan

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechy a oříšky
Země původu: Filipíny
DMT: 30. 4. 2025
Šarže: 211172
Do jedné zavařovačky (0.7l) se cca vejde: 0,14kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.