Lepší život bez plastů kniha

Co všechno můžeme v životě udělat pro to, abychom minimalizovali užití plastu? V této knize najdete více než 300 tipů a nápadů jak na to!

Dostupnost Máme! (1 ks)
369 Kč / ks
Lepší život bez plastů kniha

Všude kolem sebe slýcháme, že jsme si s plastem zavařili. A skutečně tomu tak je. Nadměrné a mnohdy jednorázové používání plastů má závažné důsledky pro naše životní prostředí. Miliony tun plastového odpadu zůstávají nerozložené v přírodě a škodí tak lidem, rostlinám i zvířatům. A přitom je tak snadné spotřebu plastu omezit!

V této knize najdete tipy, kde a jak můžete plasty snadno nahradit jinými alternativními materiály, které jsou vůči přírodě daleko šetrnější a tím můžete přispět k celkově zdravějšímu životnímu prostředí, které je důležité pro nás pro všechny. Nebuďme k přírodě lhostejní! 

Plasty také často obsahují různé škodlivé mikročástice, které zatěžují přímo naše zdraví.

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 288 stran. 

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)