Lufa na tělo a nádobí

Značka: Prijemneveci.sk

Nic lepšího na mytí nádobí jste jistě ještě neměneli :-) a taky přírodní lufa dokáže zázraky při očistě Vašeho těla..

Použití: Nejenže Vám dopřeje dokonalou očistu Vašeho těla, ale také probudí Vaše smysly během příjemné a relaxační masáže. Je možné ji využít i v kuchyni jako žínku na nádobí - lehce se proplachuje od zbytků z jídla, rychle vysychá a po cca měsíci používání ji vyhodíte na kompost. Z jedné celé lufy vyrobíte cca 10 žínek na nádobí.

Materiál: lufa, 100 % kompostovatelná

Délka celé lufy: cca 40 cm

 

Varianta:
Dostupnost Máme! (11 ks) Máme! (3 ks) Zvolte variantu
180 Kč / ks 50 Kč / ks od 50 Kč / ks
Lufa na tělo a nádobí
Značka: Prijemneveci.sk

Přírodní lufa je takový malý zázrak, který si Vás bude hýčkat a dopřeje Vám hřejivý pocit z luxusní péče každý den. Přírodní lufu využijete jako šikovného pomocníka pro důkladnou očistu těla, zrovna tak pro relaxační masáž nebo peeling. Pro své jedinečné schopnosti je také účinným bojovníkem proti celulitidě.

Pochvalovat si budete její měkkost, která Vaše myšlenky odvede do světa pohodové relaxace. Přírodní lufa si Vás získá také tím, jaká kouzla dokáže s Vaší pokožkou a obličejem. Během šetrné a dokonalé očisty zbaví Vaši pokožku odumřelých buněk a zároveň ji prokrví. Výsledkem bude na dotek jemná, mladistvá a zářivá pleť. Přírodní lufa však nachází uplatnění také při řešení zdravotních obtíží. Pomocí jemné masáže dokáže odstranit únavu, ulevuje od bolesti svalů i kloubů.

Použití: Z celé lufy si uřízněte část, která Vám vyhovuje pro mytí nebo masáž. Lufu namočte a teprve poté ji používejte na mytí. Sprchový gel nebo mýdlo z ní opatrně přesto pečlivě vymyjte. Po každém použití a styku s vodou je nutno nechat lufu uschnout.

TIP: Protože má každý produkt originální tvar, je vhodný také jako krásná přírodní dekorace Vaší koupelny a sauny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Země původu: Egypt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mkn s.r.o, Nová Bošáca 703, 913 08 Nová Bošáca