Mák modrý

Značka: bio nebio s.r.o

Tradiční modrý mák z české farmy.

Dostupnost Máme! (3,307 kg)
190 Kč / kg
Mák modrý
Značka: bio nebio s.r.o
Mák modrý
Český produkt
 Je to v pytli

Tento produkt k nám chodí ve velkém papírovém pytli, který se snažíme dál zpracovávat. Vyrábíme z nich obálky, pytlíčky, tašky a také na ně tiskneme. Někdy si je od nás berou i zahradníci, kteří je používají jako podklad do permakulturních záhonků. A naše Barborka z nich vyrábí nádherné sešítky, mrkněte na její Instagram @supinyzhlubiny_.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semínka
Země původu: Česká republika
DMT: 10. 4. 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz