Milujeme krétu

Je libo výborné, sluncem vyzráté ovoce, které bylo vypěstováno s láskou farmářem, bez pesticidů a dokonce čerstvě utrženo těsně předtím, než si na něm pochutnáte? A dokonce ve vratných bedýnkách, bez odpadu? Zní to jako pohádka? Naprosto perfektní projekt Milujeme Krétu z ní udělal skutečnost - a velké díky za to!

Objednat si můžete přímo na jejich webu www.milujemekretu.czkde i zaplatíte a také najdete termíny pro další objednávku. U nás pak jenom vyzvednete. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Mrkni na nejbližší termín objednávky!
1 Kč / ks
Milujeme krétu
milujemekretu
Závoz přímo k nám

Co k tomu říct víc? 

Snad jen to, co sami uvádějí na svém webu:

"Ovoce se trhá 2 dny před posláním (neleží týdny na skladě jako v supermarketech). Následně ho  necháváme umýt vodou. Žádné chemické ošetření pro přepravu, žádný lesk. Připravíme bedýnky, Vaše objednávky dle výdejních míst a hned na paletu a do chlaďáku na 6- 8°C. Ovoce se přesune do kamionu a hurá směr Česko, většinou 4-5 dnů cesty. V Česku se přeloží do chlazeného skladu a následující den rozváží na výdejní místa také  v chlazeném režimu."

Projekt Milujeme Krétu nám dělá obrovskou radost! Ta vůně a chuť ovoce je nepopsatelná - to musíte zažít. Tak šup, mrkněte na nejbližší termíny objednávek! V citrusové sezoně je to přibližně jednou za měsíc a aktuální informace najdete přímo na titulní stránce www.milujemekretu.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: