Vzdělávání a e-popel-NICe

2Od samého počátku děláme spoustu akcí a workshopů, kde si vzájemně sdílíme zkušenosti a učíme se novým dovednostem. Mezi ty nejoblíbenější patří workshopy Kváskováni bez hněteníJak na eko praní a eko úklid.

Také děláme kreativní dílny upcyclingu – výroby tašek z papírových pytlů, šití látkových pytlíčků nebo výroba ekologických dárků. V této chvíli se snažíme workshopy zpracovat i do interaktivní online podoby

 

Vzděláváme na školách...

A děláme to moc rádi! V roce 2022 se nám podařilo spustit samostatnou podstránku určenou na vzdělávání ve školách, školkách, ale i zájmových skupinách. Všem těmto aktivitám říkáme popel-NIC-e, a to jako popelnice, do které nepatří NIC, co tam opravdu nemusí skončit.

V roce 2022 jsem vypracovali kompletní online kurz e-popel-NIC-e, který mohou využívat, školy, kroužky, nebo učitelé ve své výuce. Vznik tohoto kurzu podpořil Zlínský kraj, zač mu mnohokrát děkujeme! 

Online kurz je možné využít samostatně, nebo i jako součást normální výuky. Moc rádi vás zaškolíme, nebo uděláme ukázkovou lekci. 

Zajímá vás to? 

 

... a ve firmách

Udržitelná organizace, kancelář, provozovna. Moc rádi spolupracujeme i s firmami, pro které rádi nachystáme přednášky, diskuse, promítání, ale i praktické odpadové teambuildingy.

A hlavně rádi sdílíme praktické tipy, které pak můžete sami realizovat.

Rádi byste měli firmu více udržitelnou?

Určitě nám napište na zdravim@bezobala.cz.