Pampeliškové kafé dóza 75 g Sonnentor

Klasická káva vám nejede? Snažíte se vyhýbat kofeinu? Nebo svým chuťovým pohárkům jen chcete dopřát změnu? Jste tady správně. Tohle "nekafe" polechtá čichové senzory příjemně nasládlou vůní a ústa potěší jemně nahořklou praženou chutí. A protože je bez kofeinu, můžete nekafíčko popíjet i navečer, chutná jen tak i zjemněné rostlinným mlékem. :)

Dostupnost Máme! (2 ks)
295 Kč / ks 3 933,33 Kč / 1 kg
Pampeliškové kafé dóza 75 g Sonnentor
a3abc827f8c32fc34486e58753bd6402 00640 Pampeliskove kafe 3
BIO Vegan Bezlepek

Připravené je z kořene pampelišky, který tělu pomůže od zánětů, pomáhá ke správnému metabolismu sacharidů a podporuje i přirozenou činnost jater.

Jak si připravit pampeliškové kafe?

  • 1-2 lžičky pampeliškové kávy nasypte do čajového filtru.
  • Vložte do rendlíku s 200ml vody a přiveďte k varu.
  • Nechte 10 minut probublávat.
  • Hotové kafíčko si vychutnejte čisté, nebo ho zjemněte rostlinným mlékem.

Jaké má složení?

Pražený kořen pampelišky z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příhon 943, 696 15 Čejkovice. IČO 46342958.

 

Sonnentor asi zná každý. Pro nás je velkou inspirací v tom, jak dělat svoji práci opravdu smysluplně. V Čejkovicích kouzlí dokonalé bylinky a čaje a do své práce dávají kus poctivosti. Věděli jste, že bylinky vykupují od malých pěstitelů a také pěstují sami? Že bylinkové zahrady můžete sami přijít navštívit? Nebo že "bylinkový prach", který u výroby zůstane, dávají nazpátek pěstitelům a oni ho využívají třeba pro krmení zvířat? A také, že proti molům ve výrobě používají speciální hmyz, který se s nimi vypořádá? 

Navíc, každá dobrota, kterou u nás od nich koupíte, opravdu nádherně voní a má sílu! Vyzkoušejte třeba zázvorový čaj nebo černý pepř a už nikdy nebudete chtít jiný. :)