Perníkové koření mleté BIO

Bez perníčků si Vánoce snad ani nedovedeme představit. A co by to bylo za perníčky bez perníkového koření?

 

Dostupnost Máme! (0,88 kg)
1 160 Kč / kg 58 Kč / 50 g
Perníkové koření mleté BIO
Perníkové koření mleté BIO
BIO

Pro sváteční náladu

Perníkové koření jednoduše patří k Vánocům, pokud narazíte na perníčky, toto koření nikdy nebude daleko. Teplé tóny skořice a hřebíčku dochutí také koláče, ovocné chlebíky, zimní sorbety a sušenky z křehkého těsta.

Složení: skořice Cassia*, anýz*, hřebíček*, kardamom*, koriandr*. * = bio

Náš tip: Pokud nevíte, kolik byste jej měli použít do těsta, platí následující základní pravidlo: 5 až 8 gramů perníkového koření na 1 kg mouky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření
Pochází z: Itálie
DMT: 30. 6. 2026
Šarže: VH22102504F01

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příhon 943, 696 15 Čejkovice. IČO 46342958.

 

Sonnentor asi zná každý. Pro nás je velkou inspirací v tom, jak dělat svoji práci opravdu smysluplně. V Čejkovicích kouzlí dokonalé bylinky a čaje a do své práce dávají kus poctivosti. Věděli jste, že bylinky vykupují od malých pěstitelů a také pěstují sami? Že bylinkové zahrady můžete sami přijít navštívit? Nebo že "bylinkový prach", který u výroby zůstane, dávají nazpátek pěstitelům a oni ho využívají třeba pro krmení zvířat? A také, že proti molům ve výrobě používají speciální hmyz, který se s nimi vypořádá? 

Navíc, každá dobrota, kterou u nás od nich koupíte, opravdu nádherně voní a má sílu! Vyzkoušejte třeba zázvorový čaj nebo černý pepř a už nikdy nebudete chtít jiný. :)