Ponio - tuhý deodorant levandule a máta (pazúch)

Značka: Ponio s.r.o.

Levandule a máta - přírodní deodorant od Ponia má středně intenzivní vůni bylinkovou. V jeho složení najdete francouzskou levanduli a mátu peprnou. Dopřejte si svěží vůní každý den. Neobsahuje žádné chemické, škodlivé látky. Je vhodný pro ženy i pro muže.

Dostupnost Máme! (1 ks)
245 Kč / ks
Ponio - tuhý deodorant levandule a máta (pazúch)
Značka: Ponio s.r.o.
MG 4821
Vegan

Jaké má složení?

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk), Talcum(talok), Lavandula Angustifolia Oil (silica - levanduľa), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Mentha Piperita Oil (silica - mäta pieporná), Linalool*, Geraniol*, Limonene*

* Obsažené přirozeně v silicích

 

TIP pro používání

Přírodní deodorant je velmi citlivý a šetrný k pokožce. Zabraňuje množení bakterií, které způsobuje nepříjemný pach potu. Přírodní deodoranty nebrání přirozeným funkcím pokožky. Nezabraňuje přirozenému pocení. Díky tomu mohou z těla odcházet škodlivé látky. Přírodní deodorant obsahuje antibakteriální oleje s látkami, které umí pohltit bakterie. To zabraňuje procesu rozkládání potu.

Návod na použití:
Pokud máte pocit, že je deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní roztíratelnost. Deodorant je vytlačovací. V žádném případě s ním nekruťte. Pokud jej vysunete až příliš, můžete ho poklepy o tvrdou podložku např. stůl posunout zpátky. Rozhodně ho tlakem nikdy zhora nezastrkávejte dovnitř, jinak byste si ho zničili.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Země původu: Slovenská republika - Zvolen
Hmotnost: 65g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Neresnická cesta 1, 960 01 Zvolen, Slovensko