Recy balící papír z pytlu vyroben v re-Dílně s Šupiny z hlubiny

Značka: Bezobaláč

Rádi balíte dárky a chcete to dělat šetrně? A co tak  využít krásný, vymazlený, recyklovaný balící papír, který byl vyroben z nevyužitých potravinových pytlů? My říkáme ano! 

A navíc! Jejich koupí podporujete re-Dílnu - tedy místo, kde se z odpadu tvoří krásné věci v symbiotické spolupráci s handicapovanými. A to má opravdu velkou sílu! :)

Balící papír si můžete vybrat buď se vzorem, který vznikl pod rukama Barborky v re-Dílně. A nebo úplně čistý, ideální pro vlastní dotvoření!

A víte, co je úplná pecka? Až balící papír už nebudete potřebovat, můžete ho přinést zase k nám a my z něj vyrobím zase něco krásného. Třeba ho využijem do papírové modelářské hmoty. :)

Varianta:
Dostupnost Máme! (1 ks) Máme! (3 ks) Zvolte variantu
29 Kč / ks 49 Kč / ks od 29 Kč / ks
Recy balící papír z pytlu vyroben v re-Dílně s Šupiny z hlubiny
Značka: Bezobaláč
903A31F7 4B9F 4ADB A8AE A6BD0335EAEA 1 201 a
100% dobrá karma

Jak se papír vyrábí?

Naprosto ručně. Nejdřív musíme nevyužité pytle nachystat, rozstříhat podél švu, oprášit a očistit. Pak ořezat a ručně ozdobit pokaždé jiným vzorem. Žádný tisk, žádné syntetické barvy, žádné stroje. 

Prosté dokonalá tvořivá terapie, která je tak ruční, jak jen může být! :)

 

Čím je speciální?

= Je vyroben 100% z materiálu který by jinak skončil v koši. 

= Je vyroben v re-Dílně, kde se vytváří prostor pre spolupráci s handicapovanými a jinak znevýhodněnými. Jeho koupí tedy podporujete celý projekt.

= Je vyráběn 100% ručně a každý kus je jiný.

= Po jeho použití, až ho nebudete potřebovat, ho můžete vrátit zpátky k nám a my ho využijeme pro výrobu jiných krásných věcí.

 

Co cena?

Dlouho jsme přemýšleli o tom, jak nastavit cenu. Protože stejně jako u sešitů může vzniknout dojem, že výroba z "odpadu" je levná. Paradoxem je, že tomu tak není. Vyrábět nové věci ze starých si vyžaduje individuální přístup, pečlivost a lidskou ruku.

A tak jsme se rozhodli, že je budeme nabízet za férovou cenu. Z které 21% (tedy víc než pětina) tvoři DPH, a tedy odchází finančnímu úřadu. A zbytek celý zůstává re-Dílně, kde slouží hlavně na odměnu šikovným výrobcům a něco málo na nákup pomůcek a vybavení.

Papíry nikdy nebudou vyráběny masově a vždy půjde o naprostý originál.

A co víc, v brzké době plánujeme dělat workshopy, kde si budete moct vyrobit vlastní papír na míru. :)

 

Víc o re-Dílně

Re-dílnu jako místo teprv tvoříme. Zatím hodně pracujeme doma, v obchdůdku a začínáme dělat výrobní workshopy v Naději ve Zlíně. Nicméně, pracujeme opravdu pilně, abychom se brzy mohli potkat u výroby i společně v opravdové dílně. Pokud chcete sledovat naší cestu, tak koukejte na náš web www.bezobalac.cz/re-dilna. A nebo nám napište! :)

A skvělou práci naši Barborky můžete sledovat na Instagramu @supinyzhlubiny_.

Doplňkové parametry

Kategorie: Re-Dílna
Vyrobeno: v re-Dílně ve Zlíně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ano, to jsme my! :) Některé produkty pro vás sami vyrábíme a chceme, aby jich bylo pořád víc.

Většinou jde o upcyklované produkty z re-Dílny, ale také meleme čerstvou mouku a chystáme se na domácí nanuky, nebo třeba čerstvá oříšková másla. Mňam! 


Oficiální údaje: Bezobaláč, z.ú., Bratří Sousedíků 1067, 76001 Zlín, IČ 01818376. www.bezobalac.cz