Rýže dlouhozrnná natural BIO

Značka: bio nebio s.r.o

Rýže dlouhozrnná natural je skvělý doplněk k vašim pokrmům. Není loupaná ani leštěná, proto si zachovává vyšší obsah vlákniny i vitamínů. Zasytí Vás na dlouhou dobu a nikdy nezklame.

 

Dostupnost Máme! (11,075 kg)
80 Kč / kg
Rýže dlouhozrnná natural BIO
Značka: bio nebio s.r.o
Rýže dlouhozrnná natural BIO
BIO

Jaká je?

Rýže dlouhozrnná natural je skvělý doplněk k Vašim pokrmům. Není loupaná ani leštěná, proto si zachovává vyšší obsah vlákniny i vitamínů. Zasytí Vás na dlouhou dobu a nikdy nezklame.

Až si ji přinesete domů, skladujte rýži při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75 %.

Složení: 100 % rýže dlouhozrnná natural BIO

Na co je dobrá?

K uvaření bude potřebovat sice delší dobu, počítejte tak a s 50-60 minutami, po uvaření je ale krásně křupavá, s výraznou chutí i vůní. Perfektně sedne k vašim zeleninovým i masovým pokrmům, vynikne v rizotu i v kombinaci s ořechy a luštěninami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Těstoviny a rýže
Pochází z: Pákistán
DMT: 4. 1. 2027
Šarže: 7524

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bio nebio je s námi od úplného začátku. Jejich produkty mají opravdu špičkovou kvalitu a všichni je máme moc rádi (třeba veganské medvídky, hmm?). A tak trochu osobně za nás - s bio nebio je opravdu radost spolupracovat. Je to je jeden z dodavatelů, který nás velmi podržel v době covidové a díky kterému tady můžeme být ješte i dnes. Velké díky za to! :)

A co zero waste?


Bio nebio je jedna z prvních českých firem, které se pustily do distribuce velkých balení pro bezobalové obchody. Pořád rozšiřují svojí nabídku a od loňského roku dokonce nabízejí vybrané dobroty i ve vratných nádobách. Kromě toho (co je nemalá věc), dbají na ekologický původ a také způsob distribuce - třeba třtinový cukr, který nám dodávají, má neutrální uhlíkovou stopu. 

K nám vozí dobroty vlastním závozem, díky čemu nevznikají extra přepravné obaly.  

 

Chtěli byste od bio nebio něco speciálního?

Tak nám napište! Ne všechno totiž můžeme mít v stálém sortimentu. Moc rádi vám to ale objednáme extra - většinou tak děláme každé úterý. :)


Oficlální údaje: bio nebio s.r.o., Průmyslová zóna 103, 267 51 Bavoryně. www.bionebio.cz