Spirulina prášek BIO

Značka: Covitar s.r.o.
Dostupnost Máme! (0,764 kg)
450 Kč / kg
Spirulina prášek BIO
Značka: Covitar s.r.o.
download (1)
BIO Bezlepek

Spirulina je sladokovodní řasa a patři mezi superpotraviny. Má vysoký obsah vitamínů a minerálů, celkově posiluje organismus, pomáhá bojovat proti únavě, zmírňuje projevy alergie, dokáže regulovat glukózu v těle a krevní tlak.

Jaké má složení?
100% bio spirulina v prášku.

Jaké je doporučené dávkování? 
0,5 až 1 čajová lžička denně do studeného jídla, nebo nápoje. 

Náš tip: Namíchejte si vlastní zelenou směs ze spiruliny, chlorelly a mladého ječmene!

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Země původu: Čína
DMT: 29. 7. 2025
Šarže: OSP-JY-220730

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.