Sušený banán kolečka BIO

Značka: Covitar s.r.o.

Zralé sladké banány vypěstované bez použití syntetických hnojiv a pesticidů byly nakrájeny na kolečka a šetrně usušeny bez přídavku cukru či tuku. Nejsou sířeny, a proto mají nahnědlou barvu. 

 

Dostupnost Máme! (1,238 kg)
255 Kč / kg
Sušený banán kolečka BIO
Značka: Covitar s.r.o.
Sušený banán kolečka BIO
BIO

Jaké jsou a jak použít?

Sušené banány jsou bohaté na vitamin B6 a draslík. Můžete je použít na přípravu müsli, ovocných salátů a desertů, k přímému mlsání místo sladkostí a do asijské kuchyně. Sušené ovoce je plnohodnotnou složkou zdravé výživy - ideální při sportování, do školy i do kanceláře. Hodí se také k ozdobení banánového chleba či muffinů před pečením a do desertů.

Uchovávejte je v chladu, suchu a temnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce a zelenina
Země původu: Srí Lanka
DMT: 30. 6. 2025
Šarže: 38589

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.