Zeleninové bedýnky z Vizovic

Sezónní, lokální, s láskou vypěstovaná zelenina. Každý týden bedýnkový závoz přímo k nám až do konce sezóny. Co víc si přát? 

Tuto chutnou bedýnku si můžete objednat každý týden přímo u zelináře Pavla a u nás ve čtvrtek vyzvednout. Abyste věděli, co bude v aktuální bedýnce, je ideální se zaregistrovat přímo na webu www.zeleninavizovice.cz, nebo mrknout na Pavlův facebook.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Každý čtvrtek závoz k nám!
1 Kč / ks
Zeleninové bedýnky z Vizovic
Untitled design 8
Závoz přímo k nám 100% dobrá karma

"Uprostřed valašských luk, kopců a lesů, v údolí, dá se říci nivy řeky Bratřejůvky, jeden farmář založil na čtvrt hektaru velkém políčku zeleninovou oázu. Právě odtud, s výhledem na hřeben Vizovických vrchů, bych Vám rád nabídnul mé výpěstky pěstované v BIO režimu (bez certifikace) plné svěžesti, chuti a vitamínů." Taky vnímáte, jak má Pavel svoji práci rád?  

Zeleninové bedýnky prostě milujeme. Jsou praktické, bez zbytečných obalů, lokální, čerstvé a ty vizovické ještě k tomu vypěstované bez chemie. A je to také skvělá možnost, jak se stravovat více sezónně. V bedýnkách je totiž vždy to, co aktuálně roste. Ze začátku to může být trochu kumšt, protože co si budeme povídat, mnohdy jsme zvyklí kupovat stejnou (dovozovou) zeleninu po celý rok. Ale je to také nejlepší příležitost objevit nové recepty, chutě a dostat pěstování zeleniny opět více na místo, kde žijeme. 

Jak funguje objednávání bedýnek z Vizovic? 

Nejlepší možnost je se zaregistrovat přímo na webu www.zeleninavizovice.cz, Pavel vám pak bude začátkem týdne posílat aktuální složení bedýnky pro daný týden. Nebo můžete mrknout na facebook, kde obsah aktuální bedýnky najdete také.

Cena za bedýnku je 300 korun a potřebná je platba předem. Po objednání vám Pavel pošle potřebné údaje k platbě.

Ve čtvrtek po 13.00 si pak bedýnku vyzvednete u nás na prodejně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: