Zubní pasta ČERNÉ UHLÍ od Calthy

Krásný bílý úsměv z 3, 2, 1!

Nechte se zlákat zubní pastou černé uhlí, které se používá pro bělení zubů a rozzařte svůj úsměv. Mimo bílé perličky tato pasta zajistí i přírodní a jemnou péči o vaši zubní sklovinu. Tak šup, vyčistit zuby a ukázat je světu!

Máme! (0,912 kg)
1 990 Kč / kg 199 Kč / 100 g
Kategorie: Zuby
Pochází z: ČR
DMT: 30/01/2023
Šarže: 30/01/2023
fotka bude
Český produkt

Rozjasňuje. Bělí.

Proč věnovat pozornost správnému výběru pasty?

Zubní pastu používáme od útlého věku alespoň jedenkrát denně. Stojí tedy za to věnovat pozornost složení a vyhnout se tak možným nechtěným účinkům jako vysušování dásní či narušování zubní skloviny. Zbytečná parfemace a přítomnost pěnidel pastám na kvalitě nepřidají.

Proč zubní pasty od Calthy?

Zubní pasty od Calthy nabízejí přírodní a jemnou variantu v péči o zuby a ústní dutinu k běžně dostupným zubním pastám obsahujícím pěnidla, silikony, fluoridy, umělé parfemace a příchutě. Každodenním používáním těchto přírodních past nedochází k podráždění dásní či k narušování skloviny. S citem volené složení napomáhá docílit pevných a zdravých zubů a dásní.

Jaké složení se v této pastě nachází?

KŘEMELINA, přirozená půdní usazenina tvořená zbytky schránek řas rozsivek, má jemně abrazivní účinky, obsahuje velké množství minerálů a tím pomáhá posílit zubní sklovinu. Je také známa pro své dezinfekční účinky. Pečuje tedy jemně o zubní sklovinu i o dásně. Dalšími abrazivními složkami pasty je UHLIČITAN VÁPENATÝ. Mechanicky odstraňuje z povrchu zubů nečistoty a bakteriální povlak známý jako zubní plak. Základ zubních past Caltha tvoří také KOKOSOVÝ OLEJ.  Jeho všestranné pozitivní účinky jsou diskutovány v mnoha článcích na mnoha místech. S ohledem na péči o ústní dutinu je třeba vyzdvihnout bělící účinky oleje bez nebezpečí poškození zubní skloviny, jeho příjemnou a osvěžující chuť a vůni a v neposlední řadě schopnost bojovat s bakteriálním povlakem. Příjemně nasládlou chuť dodá zubním pastám vedle kokosového oleje i XYLITOL. Xylitol je přírodní sladidlo, u kterého byla prokázána ochranná funkce proti zubnímu kazu. Paradoxně tedy i se svou sladkou chutí pomáhá v prevenci a boji se zubním kazemCOCOYL GLUTAMÁT pomáhá změkčovat tvrdou vodu a zvyšuje tak šetrnost zubních past Caltha k podrážděným dásním. Čerstvou chuť a vůni pastě dodává výtažek z CITRONU a MÁTY. Vyvážený koktejl bylinných extraktů, míchaný s ohledy na chuť, vůni, ale i zdraví, podtrhne již tak výborné vlastnosti přírodní zubní pasty Caltha.

Víte, že?

Černé uhlí, neboli aktivní uhlí, se již dlouhá léta používá zejména v Asii pro účinné přírodní bělení zubů. Čisticí složky obsažené v aktivním uhlí zajistí odstranění bakteriálního povlaku a rozzáření vašeho úsměvu

A konkrétní složení zde

Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Activated Charcoal, Sodium Bicarbonate, Citrus Limon Peel Oil, Mentha Viridis Leaf Oil, *Limonene, *Citral (*součást esenciálních olejů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: