Bacilli limonáda Fizzy Ginger

Značka: Optimistic

Kombinace citronu a zázvoru zažene každého bacila, a proto tato jemně perlivá limonáda obsahuje šťávu z nich. Díky fermentaci je také plná probiotik a nasládlá chuť jablečné šťávy vyvažuje tu kyselou citronu. Jednoduše limonáda skvělá na zdraví, kterou navíc můžete pít bez výčitek. :) Tak Na zdraví!

Dostupnost Máme! (1 ks)
49 Kč / ks 148,48 Kč / 1 l
Bacilli limonáda Fizzy Ginger
Značka: Optimistic
MG 4428
BIO Český produkt Otoč obal

„Jednoduše limonáda, kterou můžete pít bez výčitek.“

Co je zajímavé?

Limonáda je plná probiotik a vitamínů z čerstvě vymačkané šťávy z citronu a zázvoru. Prošla kontrolovaným procesem fermentace, který ji kromě probiotik obohatil i o spoustu jemných přírodních bublinek. Slazená je jenom jablečnou šťávou.

Jak je balena?

Ve skleněné lahvičce. Výrobce zatím nemá spuštěný program zálohovaných obalů. My si ale skleničku rádi vezmeme zpátky! Stačí, když ji sundáte nálepku, donesete k nám a my ji už najdeme další využití.

Jaké má složení?

Voda, koncentrovaná jablečná šťáva*, šťáva z citronu*, šťáva ze zázvoru* 2 %, oxid uhličitý, probiotické kultury. *Produkt ekologického zemědělství.

Neobsahuje tuky, nasycené mastné kyseliny, sůl.

 


Výživové údaje na 100 ml výrobku: energie: 123 kJ/29 kcal, bílkoviny: 0,1 g, sacharidy: 7,3 g, z toho cukry: 6,9 g. Obsah alkoholu max. 0,5 % obj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, mošty, šťávy, limonády
Pochází z: Česká republika - Praha
: 330 ml
Skladujte do: + 8 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: