Bacilli limonáda Malinovka

Značka: Optimistic

Malinová chuť, která omámí naše chuťové buňky... Je prostě skvělá. Stačí vychladit a osvěžení je na světě. A navíc! Tuto limošku můžete pít zcela bez výčitek - je z pravých malin a bez aromat

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
49 Kč / ks 148,48 Kč / 1 l
Bacilli limonáda Malinovka
Značka: Optimistic
Bacilli limonáda Malinovka
Český produkt Otoč obal

„Fermentovanou malinovou limonádu jsme vyvíjeli s láskou a trpělivostí, aby její složení i chuť byly přesně takové, jak si správnou malinovku představujeme. Z pravých malin a bez aromat.“ Optimistic 

Co je zajímavé?

Malinovka prošla kontrolovaným procesem fermentace, který ji obohatil o spoustu cenných probiotik. Slazená je pouze koncentrovanou jablečnou šťávou a jelikož není pasterovaná, zachovává si veškeré vitamíny. Jednoduše limonáda, kterou můžete pít bez výčitek.

Na co si dát pozor?

Limonáda není pasterovaná a stále kvasí. Jakmile ji vytáhnete z lednice, může po chvíli v teple vytéct i bez otevření. Před prvním otevřením může výrazně pěnit, otevírejte proto prosím opatrně. A po otevření ji ihned spotřebujte. Díky její vynikající chuti vám stejně tato limoška dlouho nevydrží. :)

Jak je balena?

Ve skleněné lahvičce. Výrobce zatím nemá spuštěný program zálohovaných obalů. My si ale skleničku rádi vezmeme zpátky! Stačí, když ji sundáte nálepku, donesete k nám a my ji už najdeme další využití.

Jaké má složení?

Voda, koncentrovaná jablečná šťáva*, šťáva z malin 4 %, šťáva z citronu*, šťáva z černé mrkve, probiotické kultury. *Produkt ekologického zemědělství. Sediment není závadný. Neobsahuje tuky, nasycené mastné kyseliny a sůl.

 


Výživové údaje na 100 ml výrobku: energie: 132 kJ/32 kcal, bílkoviny: 0,1 g, sacharidy: 8 g, z toho cukry: 7,3 g. Neobsahuje tuky, nasycené mastné kyseliny, sůl. Obsah alkoholu max. 0,5 % obj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, mošty, šťávy, limonády
Pochází z: Česká republika - Praha
: 330 ml
Skladujte do: + 8 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: