Kakaový prášek

Lahodné kakao s min. 21 % kakaového másla.

Připravit si z něj můžete skvělý mléčný nápoj, přidat ho do pečení nebo kosmetiky. Opravdu, neděláme si legraci! Tipy najdete níže. 

Kakao s jedinečně bohatou chutí z těch nejkvalitnější bobů. 

 

Dostupnost Máme! (1,877 kg)
555 Kč / kg
Kakaový prášek

Vyrobte si kakaový nápoj

Použijte 1/3 kakaového prášku a 2/3 panely. Skvělá chuť zaručena! 

Dáváte přednost nápoji bez sladidel? Smíchejte kakao s rostlinným mlékem. Vznikne lahodný nápoj sladký tak akorát.:)

Kakao v kosmetice

(Zdroj: Johnsonová, B. Domácnost bez odpadu)

Tváře

Pro výrobu tvářenky v malé misce smíchejte mleté kakao nebo karob (hnědá), skořici (oranžová) a namletou sušenou červenou řepu (růžová) v poměru, kterým dosáhnete požadovaného odstínu. Můžete také použít každou ingredienci zvlášť. Následně nanesete prášek kosmetickým štětečkem hned poté, co si natřete obličej hydratačním krémem. Ten pomůže tvářence udržet se na pokožce.

Oči

Pro výrobu zvýrazňovače očí smíchejte kohl a kakaový prášek v příslušném poměru pro požadovaný odstín. Namočte malý plochý štěteček do vody nebo domácího spreje na vlasy, pokud chcete, aby zvýrazňovač lépe držel, a pak do prášku v dózičce.

Pro výrobu očních stínů naneste prášek požadované barvy prsty nebo malým štětečkem na oční víčka, která jste předtím natřely hydratačním krémem. Ten pomůže stínům udržet se na pokožce.

Opálení

Pro efekt přírodního kakaového opálení použijte hydratační krém na ty části těla, kterým chcete dodat barvu. Velkým štětcem na make-up naneste jemně mleté kakao na pokožku (tato metoda je vhodná například pro oblast dekoltu). Nebo si smíchejte v dlani jemně mleté kakao s trochou oleje a natřete na pokožku (ideální na nohy).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kakao, karob
Země původu: Kolumbie - Bogotá
DMT: 7. 4. 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: